Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Annetaja embleemi saadavus.

Soovitatud postitused

Olen pannud tähele, et 100 posti ja 1-2 kuud liikmed+3 tehinguga vennad on annetajad.

See kollane nimi jms kindlasti tõstab usaldust, kui ka liiga palju?

Teada on, et teatud annetajad üle lasknud, mõni vaatab, et oh tema 6€ annetanud siia, et küllap ei lase ka 80€ kasutajaga üle - kasu on 74€ neile kes ei tea.

Peaks mingi piirangu tegema, et saada annetaja embleemi tema täielikus hiilguses.

No saate mõttest aru.

Nagu, et mingi 400 Posti+10 tehingut vajalik, et annetajaks saada, või siis saad vähem selle raha eest kuni nõuded täidetud.

Ka tahaks öelda seda, et annetajad mõtlevad mingeid lolle vabandusi, ntx - ma olen annetanud ja ma olen usaldatav sellepärast ja kõik peavad mulle ette andma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olen pannud tähele, et 100 posti ja 1-2 kuud liikmed+3 tehinguga vennad on annetajad.

See kollane nimi jms kindlasti tõstab usaldust, kui ka liiga palju?

Teada on, et teatud annetajad üle lasknud, mõni vaatab, et oh tema 6€ annetanud siia, et küllap ei lase ka 80€ kasutajaga üle - kasu on 74€ neile kes ei tea.

Peaks mingi piirangu tegema, et saada annetaja embleemi tema täielikus hiilguses.

No saate mõttest aru.

Nagu, et mingi 400 Posti+10 tehingut vajalik, et annetajaks saada, või siis saad vähem selle raha eest kuni nõuded täidetud.

Ka tahaks öelda seda, et annetajad mõtlevad mingeid lolle vabandusi, ntx - ma olen annetanud ja ma olen usaldatav sellepärast ja kõik peavad mulle ette andma.

 

nh tehingu oma jama tõesti


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Annetaja embleemis võiks olla et kui palju ta annetanud on ka :) see tõstaks sammuti usaldusväärsust.

Aga jah see suht jama tõesti et igaüks saab selle embleemi:D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See ''Annetaja'' embleem ei tee rohkem usaldusväärsemaks .

Ma arvan ,et nad on suht totakad kui arvavad ,et nad saavad usaldus sellega juurde .

 

Las nad Annetavad siis kui tahavad ju .

Enamus inimesi vaatavad ikka tehinguid jms .

 

Ei Poolda seda .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vastu. Inimesed on ise lollid, kui arvavad, et see teeb usaldusväärsemaks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muidugi vastu. Annetamine on heategu Vahvlile, mitte usaldusväärsuse näitamine või bossiks tegemine


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vastu muidugi. Nagu N2pster ütles, annetamine on lihtsalt vahvlile toeks olemine. Pigem tehku lihtsalt "Usaldusväärne" embleem.


I see the truth an I feel the lies

But so many different views in so many different eyes

Make us paralysed, where all so hypnotized

From all the fluorides and chem. trails up in the skies

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.