Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O: 180m - Eesti pangad.

Soovitatud postitused

HOIATAN

 

Et siis rääkisime natuke Msnis juttu ja noh nagu ma aru sain siis tema tahab ainult ette saada ja OMM ei maksa ta ka kinni. Lihtsalt inimestele teadmiseks, ärge laske ta 4eurisel Annetaja ikoonil end petta. Lihtsalt teiste hoiatuseks.

 

 

EDIT: sain blokki ka vist LOL

Pmst ütles et ma pole usaldusväärne ja ütles et mul tehinguid vähe/liiga vanad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
HOIATAN

 

Et siis rääkisime natuke Msnis juttu ja noh nagu ma aru sain siis tema tahab ainult ette saada ja OMM ei maksa ta ka kinni. Lihtsalt inimestele teadmiseks, ärge laske ta 4eurisel Annetaja ikoonil end petta. Lihtsalt teiste hoiatuseks.

 

 

EDIT: sain blokki ka vist LOL

Pmst ütles et ma pole usaldusväärne ja ütles et mul tehinguid vähe/liiga vanad.

 

blocki? sa mäletad kui ma kirjutasin sulle "Ma magama ära, head ööd" ?

ja veel, kui mul oleks fake tehingud osad nagu sul siis ma tõmbaks siit teemast saba jalgevahel nahhuj.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
blocki? sa mäletad kui ma kirjutasin sulle "Ma magama ära, head ööd" ?

ja veel, kui mul oleks fake tehingud osad nagu sul siis ma tõmbaks siit teemast saba jalgevahel nahhuj.

 

LOOOOL? FAKE tehingud?? ei tea kus sa neid näed??? Näita mulle ka mõni?

Läksid magama, jah kindlasti... Vaatasin, et 30min olid vähemalt foorumis, siis otsustasin ka magama minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üritas minuldki 160m üle lasta, läksime msni, ütlesin, et ette ma ei käi, kuna sõber sai just tuimalt üle 150m'ga, nh tema pakkus mulle välja et 50/50, et mina peaks ennem millid talle üle andma ja ss kannab tema alles esimese poole. Ütles ss et tõmba teamviewer, ma lolli peaga tõmbasingi ja andsin talle user ID ja pw, millega ta pääses mu arvutisse ning droppis millid. Kiiresti progra kinni ja võtsid asjad üles. Pmts hoiatus kõigile, kes temaga ära tahavad teha!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.