Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Shareme mu stakerit !

Soovitatud postitused

VIP

minuga?ma ple teinud siin foorumis mingi 1 aast scammi varem 3 aastat kunagi classicus lasin sõbra acci rotti kuna lasi mult rune 2h

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Share minuga plzz, elan kuressaares, annan vajalikud andmed sulle kui tarvis, salakaid ja muid asju ei taha, tahaks ainult stakedes raha teenida. Kui oled nõus, lisa msni [email:2yoe9ded]reiklauri@hotmail.com[/email:2yoe9ded]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Share minuga plzz, elan kuressaares, annan vajalikud andmed sulle kui tarvis, salakaid ja muid asju ei taha, tahaks ainult stakedes raha teenida. Kui oled nõus, lisa msni [email:23mbjgiz]reiklauri@hotmail.com[/email:23mbjgiz]

 

kõikse tähtsam ; mkmm !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei soovita shareda se acc minu käest scammitud.

 

oli sinu käest scmmitud !

sel mingi 4-5 omaniku olnud juba vahepeal ..

milles siis praegune omanik süüdi on .

tema maksis selle eest ja treenis ja näeb vaeva.

juhtub , läheb halvasti . ja see kes hetkel ette jääb on süüdi . natuke tobe :S

srry for offtopic .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Share minuga, pliiz, ma ei hakka sellepärast viljandisse kolima. Suht tuntud liige ka nüüdseks. Ma ei tea mida ma andma pean sulle, et saaksin seda acci shareda. Mul oleks just raha vaja, saaksgi stakedes raha. Aga igatahes, kellel on staker ja tahab shareda, võiks PMida mulle

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ENIVEIS!

Tahtsin shareda, olid asjad selgeks räägitud, küsisin juba parooli ning ta hakkas ajama, et ma peaks KOHE asjad peale panema [fury/whip] enne sisse logimata.

Nagu wtf? Arvan et scamm.

Olge ettevaatlikud ja ÄRGE PANGE KASUTAJALE KALLEID ASJU PEALE!@

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ENIVEIS!

Tahtsin shareda, olid asjad selgeks räägitud, küsisin juba parooli ning ta hakkas ajama, et ma peaks KOHE asjad peale panema [fury/whip] enne sisse logimata.

Nagu wtf? Arvan et scamm.

Olge ettevaatlikud ja ÄRGE PANGE KASUTAJALE KALLEID ASJU PEALE!@

 

NO EDU SIIS SULLE !

sharen; ppl1killeriga.

ta andis andmed, ma antsin andmed !

edukalt areneb meil .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.