Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Pure | Neeeed help..

Küsimus

Niisiis , arendan pure .. Aga pmst ma ei tea, kas mu ideest tuleks midagi välja .. Niisiis otsustasin teie poole pöörduda ..

Mõtlesin teha def 1 pure .. At 40 & Str 90 ning hiljem, kui tahab p2p pk'da , siis at 60 peale ( d claws ).

At 40 & Str 90'ga oleks cmb 61/62.

At 60 & Str 90'ga oleks 68/69

Niiet, on mingeid soovitusi? Mis omaks wildis hästi ..

Ei ole eriti oodatud 99 soovitused .. Ei viitsi nolife'ida . :D Aga muidu jah .. Soovitage ! :)


trooja1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

9 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Mina teeks sinuasemel attacki alguses hoopis 50, rangedi ja stri võimalikult kõrgeks, soovitatavalt ka 31 või 44 prayeri ning kasutaks wildis näiteks rune knives/runescimitar - dark bow - g maul combot, vajab veidi harjutamist, kuid kui käppa asja saad on üprisgi niiduk. Võid ka alati külastada #epk ircu, sealt saad purede kohta alati head nõu.


I'm trying to be a better person.

 

dmeb08.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Vabandust , kuid .. Mis asi on sws ? :D:D

Aa, kuna ma juba võtsin ühte nõu kuulda , tegin at 43.. Lasen 45'ni, siis str kallale.. Vaatab siis , teen f2p 60 str, siis vb membuks.. Treening kohti on soovitada ? Hetkel lasen Barbianite peal ( Lvl 9's & 10's )


trooja1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Vabandust , kuid .. Mis asi on sws ? :D:D

Aa, kuna ma juba võtsin ühte nõu kuulda , tegin at 43.. Lasen 45'ni, siis str kallale.. Vaatab siis , teen f2p 60 str, siis vb membuks.. Treening kohti on soovitada ? Hetkel lasen Barbianite peal ( Lvl 9's & 10's )

 

SW on Soul Wars, see pmst nagu pest control aga parem xp, seal bottida ei soovitaks, ban-i võimalus suur.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

selline kasutaja haigelt omab, Endal on täpselt selline:

Atk40

str73

def1

pray1

range 75/74(74 kui tahad cb 53)

mage endal 39 , aga sa võid suuremaks teha , aga kui teed siis tee combat mitte alch vms sest muidu ei saa constitution, aka hp lvl

ja kui oled selliseks saand siis hp on sul 70 ise cb 53/54 :P

 

ma võtan päevas mingi 8 inimest maha ja ise saan aint vahest surma aga see ka kas sellep et misclick vms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.