Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:Rahategemise main

Soovitatud postitused

hindmyl6.png

 

 

Müüa main account combat lvl 98 mõeldud eelkõige raha teenimiseks , võib olla mitte nii palju ja kiirelt kuid kui sul on 0gp ja sul on raha vaja saad sa sellega hakkama seljatoeta.

Konto nimi- Glark Gabble

 

Salaküsimused- on maas 3 päeva pärast, ost toimub siis kui salaküsimused on maas.

 

Qestid- Monkey madness(Dragon scimitar), Freminnik trials+isles(Beresker , neitiznot helms),Kõik F2P qestid(rune platebody), Lost city (Dragon dagger, dragon longsword),Tehtud ka qestid barrowsis käimiseks

 

Pilt kontost

 

screenshot018et4.png

 

 

 

fishingvv1.png Püüa Sharke Manta rayd ja Sea turtles (U 150 tunnis)

 

flechingyw8.png Fletchi yew longbowsi

 

miningko9.png Mini adamant oresi , pool teed rune oredeni tehtud

 

rcyj9.png crafti nature runesi

 

wcob1.png Woodcutti Magic loge

 

Samas saate kasutada prayerit kuni smiteni , püüda red chinchompasi ja impe (hun 71 paari xp pärast), craftida kõike amulete(pangast 380 ball of wooli teie kasutada), cookida shargid mida te püüiate (olemas cooking glwes), kanda black d hide ja 90 protsenti p2p riietest

 

Kontol ka easter ring , skeleton clothes , chicken outfit ja reindeer müts, olemas ka full lederhousen full camo ja full mime .

 

Hind ? pakkuge ise

autowin 9M PMe pole vaja saata kirjutage oma pakkumised siia posti

Tehing läbi mmi , 30+ tehingut võib saada ette Signature pealekauba x)

 

 

KAASA SAAB 1 PASSI , EMAIL AADRESSIT JA ON VÕIMALIK SAADA KA P2P PIN KOODE MILLEGA KASUTAJA MEMBERIKS ON TEHTUD

TEHING LÄBI ÕIGETE MIDDLMANNIDE TEIE VALIKUL(Maksta võib ka p2p pinnides kuid te peate olema kindlad et nad on töökorras,probleemide tekkimisel olete kohustslikud nad kinnimaksma või väljavahetama.Usaldatavatele isikutele ainult!!! ka p2p tegemise võin jätta teie hooleks)

sdfghjklbf4.png

 

screenshot020vh5.png

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

NB! Kuna siin teemas tekkis väikene vastuväide vibumehe poolt et ma lasen accidega üle siis on mul siin väikene vastus temale http://img180.imageshack.us/my.php?image=vibumeesgi8.jpg

 

Accounti müümine toimub läbi Middlemanni ja nagu vibumees väidab et salaküsimused olid peal siis teage et seda kontrollib MM , ka ise on seda võimalik teha rs pealehelt (hetkese seisuga on S küsimused on peal ja diaktiveeruvad 2 päeva pärast, seeaeg toimub ainult hinna pakkumine kasutaja müük siis kui S küsimused on maas)

Head ostmist

[email:203fzv0c]Whitetale@msn.com[/email:203fzv0c]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

[

 

Palju tahaksid selle eest :P

 

 

Olen seda muutnud päris palju kordi nii mõnigi asi läks meelest , sattusid just siis lugema kui kirjutasin hinda.

Aga tore et huvi selle kasutaja vastu tundsid, pakku hinda ise ma müün selle maha kõr***ma hinna eest mida mulle pakutakse

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Igastahes mult scammis tema müüdud mage pure tagasi

 

Tõestus palun sellest , korralik ja põhjalik.Kui tahad saad minu andmed siis räägime.

kas salaküsimusteta on see üldse võimalik?

Aintäh negatiivi eest kah.. ja pole vaja mulle postkasti spämmida negatiivsete tehingute mahavõtmisest, aitäh.

 

:D 2m

 

 

Up Up !

2M on vähem kui nädala töö(oleneb mängijast)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Oo ya :D

Tee endale sellega raha siis :D

Miks maha müüd?

 

RS pole huvitav enam minujaoks,ei taha oma silmanägemist rikkuda,õppida võiks kah vahepeal.Soovin sulle kah RS mahajätta

 

Kui nüüd rääkida no reqoverytest,siis kui meelde tuletada SIIS OLI REQOVERYD PEAL VMS?

Või sa enam ei mäleta.

Sa rääkisid veel mingist "usaldusest"

 

http://img180.imageshack.us/my.php?i...ibumeesgi8.jpg

Esiteks saate kontrollida salaküsimuste olemasolu ise ja seda teeb ka middlemann

Teie vibumees ärge palun spämmige minu teemat , kui tahad rääkida lisa msni ja vastan kõikidele küsimustele [email:xcv07csq]whitetale@msn.com[/email:xcv07csq] , [email:xcv07csq]Evgeny1990@gmail.com[/email:xcv07csq]

Sinu spämmist aga annan teada

Aitäh

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Suht mõtetu acc tglt raha tegemiseks,ostke parem kellegilt usaldusväärselt mingi hea main ja tehke sellega,sest nagu üks siin juba komenterreis,et ta olevat mingi scammer.

 

Mida sa mõtled usaldusväärse all? pealegi süüdistaja ei veendunudgi et ma SCAMMISIN teda kuigi mina see eest näidatasin et tema pani mulle negatiivi omadel salapärastel põhjustel , vastu sai kah ja nüüd tahab kõik tagasi teha?

Acci saate salaküsimusteta läbi Middlmanni !

 

Palun nüüd pakkumis postid ainult,saime selle arusaamatusega ühelepoole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma pakkun 4m :P


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
whitetale mis salapärasel moodusel?

ma usaldasin kuna REQOVERYD OLID ON.

Ja järgmine päeva kohe scammed,mis muud üle jäi ?

irw

 

 

Arvad et ma olen sult konto scamminud? ok kirjuta sellest scammerite alateema alla mitte

2RA SP2MMI MU TEEMAT K?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ostan, 9 M. Naiss wörk

 

Kuna ta saab raha esmaspäevaks ja on pakkunud autowin hinna siis teil on veel võimalust enne esmaspäeva veel ülepakkuda või eest äraosta.

 

SOLD HINNAGA9M EHK SIIS 25EA (pool raha makstud) KASUTAJA TUPSU POOLT!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.