Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Dungeoneering.

Soovitatud postitused

VIP

Tervist.

Hakkasin siis kasutajal hiljuti Dungeoneeringut tegema, kuid sooviks täpsemat informatsiooni. Et mis valemiga see prestige värk töötab? Kuidas seda rohkem saaks, kuidas võimalikult palju XP saada jne. Dungeoneering mul endal on hetke seisuga 36 ja combat on 115.

 

Samuti sooviks ka kindlat tiimi, kellel oleks combat ja dungeoneering enamvähem sama, mis mul. Kellega dungimas käia. Suht tüütu on lambitiime otsida ning dungida, kui rahvas peale esimest/teist geimi juba jalga lasevad.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul on pmst dung 49 ja combat 115, ehk saaks hakkama, võiksin olla skiller/mager/ranger.

 

Probla selles, et nädala sees suht vähe aega.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

PM-ige oma rsn rahvas, kes tahavad dung teami ja comb ja dung umbes sama level on mis mul.

 

Comb 100+ ja dung võiks vähemalt 30 olla.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Combat 96, P2P.

Dung 50.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Combat 96, P2P.

Dung 50.

 

No natuke alla piiri, aga sobib. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No natuke alla piiri, aga sobib. :)

 

Ma arenen ka, suht alles hakkasin mängima, vehepeal pelan, aga dungi tahaks küll suuremaks, kui läheb tegemiseks ja team koos, siis PM !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma arenen ka, suht alles hakkasin mängima, vehepeal pelan, aga dungi tahaks küll suuremaks, kui läheb tegemiseks ja team koos, siis PM !

 

Lisa msni. ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Cmb 75/83- dung 63. Oleks nõus dungima.Saate low cmb npc'd kui teen party . Leiate mind irc chatis #epk . Olen seal Finatic nime all.

 

Aight.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.