Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Orjan dungeoneeringut

Soovitatud postitused

Tere!

 

Hakkan tegelema siis dungeoneeringu nimelise skilli orjamisega.

Teen seda kõike käsitsi ja ei kasuta kõrvalist abi (botte ega muud sellist).

 

Hinna kohapealt ütlen vast nii palju, et tehke oma pakkumine koos sooviga ja siis arutleme selle üle.

 

Kellel soov kasutada mu orja teenust, siis täitke vastav ankeet ja postitage siia teema alla:

 

Leveli orjamine:

Enda level:

Soovitud level:

Palju maksate:

MSN:

 

 

Tokenite orjamine:

Tokenite arv:

Palju maksate:

MSN:

 

---------- Post added 01-04-11 at 19:12 ----------

 

Bump!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Enda combat: 10

Enda level: 1

Soovitud level: 80, lisaks 200k tokens

Palju maksate: 60m

MSN: [email:go4iy6mb]highfive316@hotmail.com[/email:go4iy6mb]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pidi orjama, sai passi, siis hakkasid peavalud ja haigused tulema ja enam ei suutnud orjata, ei tea, tundus imelik vana!:(

 

Sa soovisid täna õhtuks saada valmis 28k tokeneid. Mis ime väel ma suudaks teha sulle 1h 15min 28k tokeneid, eriti sellise värgi juures, kus ootad inimesi 100 aastat. Ja mul tõsiselt on peavalu ja palavik kõrge ja ma lihtsalt ei jaksa enam üleval olla. Pea on paks..

EDIT: Ma olin tegemas su dungi tokeneid ja alles siis ütlesin sulle, et sellise tempoga ma elusees ei saa seda tänaseks tehtud. Ja ma pidin juba kõvasti varem hakkama, kui kell 9 õhtul, aga sa andsid alles kell 9 märku, et hakkaksin dungi tegema. + Panid tingimuseks veel, et kui tänaseks valmis ei jõua, siis läheb hinnast alla. LOL hind niigi madal! Eieiei, tõesti, ei tea mida sa sel hetkel küll mõtlesid...

 

Ja ka teistele teadmiseks, et ennem orjama ei hakka, kuni olen saanud terveks. Võite pakkumisi teha ja me võime arutleda vahepeal neid, aga ennem tööle ei hakka kui tervis korras!

 

EPT

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Haha, nüüd feilisid? Tahad ma copyn meie jutu kus ma ütlesin PÄEVAL, et kui valmis ei jõua siis läheb hind alla, mitte õhtul?

Ise sa olid nõus tegema, ütlesid ,et saad 28K tokkeneid valmis, mida sa lubad kui ei suuda teha!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Haha, nüüd feilisid? Tahad ma copyn meie jutu kus ma ütlesin PÄEVAL, et kui valmis ei jõua siis läheb hind alla, mitte õhtul?

Ise sa olid nõus tegema, ütlesid ,et saad 28K tokkeneid valmis, mida sa lubad kui ei suuda teha!

 

Ma ei öelnud ju oma tekstis, et millal sa täpselt panid selle tingimuse peale. Niiet PC off tõsiselt.

 

Ja ma ei saa valida, millal ma jään haigeks või mitte, niiet ära soni nii palju, eks ? :)

 

Head päeva jätku,

 

EPT

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.