Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hoiatus.

Soovitatud postitused

Sain siis sellise kirja:

 

[spoiler=Text]Dear Player,

 

This is an automated message sent to inform you that your account has been suspended for Real World Trading. Please visit the Appeal section under Account Management to view evidence of your offence and to appeal any offence(s) that you feel were unjustified.

 

To view the evidence please click here: https://secure.runescape.com/m=weblogin/loginform.ws.htm?mod=offence-appeal&ssl=1&expired=0&dest=account_history.ws

 

Please note: Due to a recent bug in our offence system, some accounts may have received an void offence. The majority of void offences have been removed but we can not ensure that all offences have been removed. We apologize for this and urge you to visit the appeal section to appeal any unjustified offences that were received due to system errors.

 

Many thanks, Jagex Ltd.

 

Copyright © 1999 - 2011 Jagex Ltd. Jagex, RuneScape, FunOrb, War of Legends and Stellar Dawn are registered trademarks of Jagex Ltd in the United Kingdom and trademarks used in other countries of the world. By using our service you are agreeing to our Terms and Conditions and Privacy Policy.

 

 

Tegu on phisingu lehega, olge ettevaatlikud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma sain ka sarnase. Mind huvitav, kust nad mängijate e-maile saavad. Ma üldjuhul ei mängi runescapet ja enda e-maili aadressiga ei ole registreerinud ühtegi kasutajat. Kuigi kiri tuli ikkagi. Kas nad tõesti käivad foorumites ringi ning otsivad inimeste e-maili aadresse?


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma sain ka sarnase. Mind huvitav, kust nad mängijate e-maile saavad. Ma üldjuhul ei mängi runescapet ja enda e-maili aadressiga ei ole registreerinud ühtegi kasutajat. Kuigi kiri tuli ikkagi. Kas nad tõesti käivad foorumites ringi ning otsivad inimeste e-maili aadresse?

 

Sellised programmid on olemas, mis otsivad igalt poolt.

 

Lisaks saab emaili liste osta kindlatest foorumitest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei usu et jagex käib lambist foorumites ringi ja jeblab emaile, pigem ongi see fake jama. Scammerid ja hackerid muutuvad igapäevaga aina targemaks juba. Olen näinud viimasel ajal runes on mingid level 3 kes spämmivad: Free rs3 beta test http://www.rs3betatesting.net olen ise lehe sisestanud ja leht näeb kusjuures 100% rune leht välja niiet tööd on palju tehtud ja arvatavasti on palju rahvast kes selle õnge lähevad küll mitte suured levelid aga väiksed ning sealt mingi rsgp ikka tuleb päeva peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei usu et jagex käib lambist foorumites ringi ja jeblab emaile, pigem ongi see fake jama. Scammerid ja hackerid muutuvad igapäevaga aina targemaks juba. Olen näinud viimasel ajal runes on mingid level 3 kes spämmivad: Free rs3 beta test http://www.rs3betatesting.net olen ise lehe sisestanud ja leht näeb kusjuures 100% rune leht välja niiet tööd on palju tehtud ja arvatavasti on palju rahvast kes selle õnge lähevad küll mitte suured levelid aga väiksed ning sealt mingi rsgp ikka tuleb päeva peale.

Päris hea avastus, eriti see 3aastat vana rs3 beta värk..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tbh endas asi.

Jagex ju ütles, et mailib ingame mailbox.

 

Mitte alati. Näiteks kasutaja recoverymisel ei lähe ju.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.