Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Setti Boost.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Pirat, relax. See Arseni on kuri sest GH bännis teda kõikides meie serverites ja lisaks tema ei saanud meie käest severi ...


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nu ma ütlen sammut siis RPS on pask.

 

Kiitev kommentar = kõik korras, ei ole midagi vaja parandada.

Mitte kiitev = pole korras ja siis võiks aidata ja öelda mis on viga, mitte lihtsalt vinguda nagu väike laps. 90% nendest vinguvad niisama, vaid 10% üritab midagi parandada ehk ütlevad mis viga jne. Ja sellepärast mulle ei meeldigi sellised dolbajohid, kes ütlevad "ohh pask ei meeldi".

No, kui sinu arust on RPS pask, siis see on ju puhtalt sinu vaba arvamus ja ma ei saa sellele kuidagi vastu vaielda. Kiitva kommentaari puhul saab ju samamoodi öelda, mis sulle sealt meeldib.

 

Nii palju, kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid arvamusi ning see mis meeldib ühele inimesele, ei pruugi teisele meeldida. Paraku kõigile pole lihtsalt võimalik meelt mööda olla, seega tuleb ka negatiivseid kommentaare, mille peale enamus pubekaid närvi lähevad. Nüüd kui keegi teeb kellegi teenuste kohta negatiivse kommentaari, kuid lähemalt ei täpsusta, siis on juba teenusepakkuja asi temalt välja uurida täpsemat infot, pakkuda talle alternatiivvalikuid (mida teeb heal juhul 1% teenusepakkujatest) ning kui isiku soove endiselt rahuldada ei suudeta, siis tuleb oma ego alla neelata ja leppida selle isiku poolt negatiivse kommentaariga, mida nähtavasti enamus siinsest rahvast teha ei suuda arvestades, kuidas tehakse liiga paljude negatiivsete kommentaaride korral lihtsalt uus teema või lastakse vana ära puhastada, et nendest kommentaaridest vabaneda, tuues ettekäändeks tihtipeale "liigne läbustamine" teemas.

 

Ja praegu ongi lihtsalt see koht, kus nähtavasti oleks pidanud toimuma see oma ego allasurumine :D


signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pirat tõsiselt, kas sulle meeldiks kui ütleme ntx igapäev 3-5 pubekat tuleva ja kirjutavad "rps ei meeldi / serverid jamad jne" ja küsides selgitust on vastuseks "ahh lihtsalt seal mujal parem".

 

Ja nagu Saitan ütles on tegemist Arsinega, kes keeras päris palju sitta GH'le ja kõikidele nende serveritele.

 

Mulle endale isiklikult ei meeldi inimesed kes tulevad ja ütlevad "ohh ei meeldi lihtsalt" jne, kui ei meeldi siis võiks ka öelda mis ei meeldi, sest vb annab seda parandada aga selle asemel lihtsalt venitatakse ja venitatakse. Nagu praegugi Setti Boost teema aga pmst terve leht OT.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma olen kaa bannis GH ..

 

GH sucks.

 

Sina oled temaga koos, nii et mõlemad saite bänni.


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pirat tõsiselt, kas sulle meeldiks kui ütleme ntx igapäev 3-5 pubekat tuleva ja kirjutavad "rps ei meeldi / serverid jamad jne" ja küsides selgitust on vastuseks "ahh lihtsalt seal mujal parem".

 

Ja nagu Saitan ütles on tegemist Arsinega, kes keeras päris palju sitta GH'le ja kõikidele nende serveritele.

 

Mulle endale isiklikult ei meeldi inimesed kes tulevad ja ütlevad "ohh ei meeldi lihtsalt" jne, kui ei meeldi siis võiks ka öelda mis ei meeldi, sest vb annab seda parandada aga selle asemel lihtsalt venitatakse ja venitatakse. Nagu praegugi Setti Boost teema aga pmst terve leht OT.

Aga nüüd ma küsiks, et miks sa ennast nii puudutatuna tunned, kui keegi kirjutab üldse kellegi teise kohta kommentaari? Aga no njah. Kui tahad võime PMs edasi arutada seda, ei hakka siin rohkem offtopicut laskma.

signatuur.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas ma mitte ei öelnud? Mulle ei meeldi pubekad, kes kirjutavad "ei meeldi" ja ongi kõik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.