Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hei , orjan .

Soovitatud postitused

Orjan, kõike mis põhineb statside alusel , alustades attiga - kuni dungiga .

Hind on Xp-des , niimitu xp-d ma ära , teen , siis sellest ma arvutan vaevatasu .

Arvestan RuneGP-s .

1Mxp-d on siis 22m , Saab ka nii , et pool ennem ja pool pärast .

Aga kui tahate pool praegu ja pool hiljem , siis selleljuhul on 1Mxp algne hind 30m , et siis algul 15m , ja hiljem 15m peale .

NB ! Te annate mulle ette ! ( mõelge ) .

 

EI LASE ÜLE , seda võin kinnitada , kuna sellist asja olen juba päris kaua teinud , kuid mitte siin foorumis ;) .

Niiet VALIGE , sest see mida mina teen , on kvaliteetsem ja soodsam ning kiirem .

 

Ette tänades , Kev .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

irww , sorry et piisvavalt lahti pole seletanud , v sa pole aru saanud siiis , seletan sulle :) . Sa tahad ette - siis ma kirjutasin et 22m on 1mxp , sellel kes ei taha ette , aga sina tahad ette siis on nii et 15m alguses ette ja peale seda on siis 22m iga 1mxp ( kui se tundub kallis , siis v6ime ka kokku leppida et j2tame selle 15m lõpus ära ) . Et sa siis maksad kohe 15m ette ära , hakkan tegema ja iga 1mxp tuleb 22m juurde ja l6pus maksad selle ära ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ei tea , ei saa msnis lisada sind ....

Jah , sa annad mulle alguses 15m teen niipalju Mxp-si kui sa soovid , ning hiljem arvutame sellelt 15m maha .

Nt : annad 15m , teen 2Mxp - se on siis 60m - ja siit arvutame 15m maha , ehk : 45m

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Suhteliselt , se l2heb suht kalliks , 1-80 , se on umb 2Mxp - siis 60m yeap .

Maksad ette , nii palju kui soovid , l6pus kui ma 2Mxp teinud siis arvutame selle l6pp summast maha .

Nt : annad 15m ette , ma teen 2Mxp , se on 60m siis : arvutame sellest 60M maha 15m mis sa juba ette andsid : seega pead l6pus maksma 45m .

 

---------- Post added 27-03-11 at 02:04 ----------

 

Ei saa sind msni lisada , ei tea mix .

AGa sama sullegi , et oleneb mis stats ja ja kui palju XP vaja teha. Annad niipalju ette kui soovid , hiljem lahutame lõpp saadusest maha .

NT : annad 15m ette siis teen , nt 2Mxp sul , se on 60m siis ja siis lõpust arvestan : 60-15m se teeb , 45m , ja l6pus pead maksma 45m .

Lihtne ;) .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga miks sa just 15M ette tahad? Miks peaks keegi sulle ette andma, isegi näiteks +50 tehingu vennad? Ma soovitan temaga MMi kasutada vms, liiga idiootne skeem tal:)

Igastahes lisa msni, Kui MMiga teeme vms, annan MMi kätte raha ja enne sa ei saa sentigi kui pole töö tehtud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.