Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Ainult hp 99

Küsimus

Tekkis huvi teha SW-sis zealide eest hp 99 ja siis teised combat levelid jääks 1 , Et küsin siis, oleks see mõtekas ? :)

 

 

 

Kasutaja valmis :)

 

Kui huvi siis pilti saab siit vaadata:

http://www.upload.ee/image/1378865/hp_99.jpg

 

Sain ka Woodcuttingu 99 :)

http://www.upload.ee/image/1435839/woodcutting_99.jpg

Hiljemast drop partyst pilte küll pole kuid võin üelda et inimesi oli palju kohal =)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Väga ilus


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Oppabljaaat.... ülikõva! :D endal pärast suve kavas def 99 pure teha, pole veel kindel aga vaatab :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

hehe valma? mis nimi?:D kui mingi saladus ple:D? vaataks isegi üle

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Selline kasutaja on paari nädalaga ka võimalik teha 24/7 bottides.

Arvestades seda, et päevas saab keskmiselt 100 zeali.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

vähe kena ,haige konto:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Selline kasutaja on paari nädalaga ka võimalik teha 24/7 bottides.

Arvestades seda, et päevas saab keskmiselt 100 zeali.

 

Bottides on ka suurem võimalus banni saada kui lased järjest päev otsa. Ise bottisin viimased zealid kuna P2P hakkas läbi saama ja käsitsi poleks jõudnud. Kuid eriti ei julge bottida sest banni saades oleks kogu töö asjata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Tahtsin iste nii et ma võiks võtta reisijaid või kui ma kunagi pidin magama ees suutsin. Sa saad rohkem jala tuba veerg vahetustega, kena ja ruumikas. Ma armastan oma ute! Ja ka mingit küsimust tuli Holden. Ma kasvasin üles Holdens ja ta neljas Holden Olen omanduses.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Bottides on ka suurem võimalus banni saada kui lased järjest päev otsa. Ise bottisin viimased zealid kuna P2P hakkas läbi saama ja käsitsi poleks jõudnud. Kuid eriti ei julge bottida sest banni saades oleks kogu töö asjata.

 

Ise bottisin ühe kasutaja peal 24/7 3400 zeali ja banni pole saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Tahtsin iste nii et ma võiks võtta reisijaid või kui ma kunagi pidin magama ees suutsin. Sa saad rohkem jala tuba veerg vahetustega, kena ja ruumikas. Ma armastan oma ute! Ja ka mingit küsimust tuli Holden. Ma kasvasin üles Holdens ja ta neljas Holden Olen omanduses.

 

Eesti keeles palun ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Tahtsin iste nii et ma võiks võtta reisijaid või kui ma kunagi pidin magama ees suutsin. Sa saad rohkem jala tuba veerg vahetustega, kena ja ruumikas. Ma armastan oma ute! Ja ka mingit küsimust tuli Holden. Ma kasvasin üles Holdens ja ta neljas Holden Olen omanduses.

 

l2estonian language

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Bottides on ka suurem võimalus banni saada kui lased järjest päev otsa. Ise bottisin viimased zealid kuna P2P hakkas läbi saama ja käsitsi poleks jõudnud. Kuid eriti ei julge bottida sest banni saades oleks kogu töö asjata.

 

Bottides on võimalik nüüd vahele jääda ainult siis kui keegi repordib , SWs vaevalt sul keegi repordib. Olen ise mingi 5k zeale teinud erinevatel kasutajatel ja pole midagi viga.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Bottides on võimalik nüüd vahele jääda ainult siis kui keegi repordib , SWs vaevalt sul keegi repordib. Olen ise mingi 5k zeale teinud erinevatel kasutajatel ja pole midagi viga.

 

Seda küll aga kui bot feilib ja jääb kuhugi seisma , nt: kui bandagesid võtad ja bot hakkab nende võtmise asemel numberid kirjutama siis ma olen näind kus reporditakse =) , Kuid kui on hea script siis pole hullu :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.