Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:cb 86/90 init pure , str 90 , rune gloves , bank 6m+.(ODAVALT ANNAN ÄRA)

Soovitatud postitused

müün siis oma init pure maha. pikka juttu polegi , msn's saab ka rääkida :)

 

quest.....jpg

bank.stats.jpg

log_in.jpg

 

kaasa saab kasutaja kõik andmed , absoluutselt kõik andmed mida ma tean , kuna ei viitsi mängida enam , see kõik tänu defile :S

 

MSN: [email:1rpndl0l]woodledip@hotmail.com[/email:1rpndl0l]


Liitu ON24.ee ,alustus raha on 5€ kui panete registreerumisse selle koodi "PRBBOMW"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

BUMP ! bank 8m nüüdseks , hind ikka 6€ , annan sellepärast ära et ei ole rs'i vastu enam huvi, olen esimene omanik ka btw.


Liitu ON24.ee ,alustus raha on 5€ kui panete registreerumisse selle koodi "PRBBOMW"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lisasin sind, kui kunagi sisse tuled siis PMi mulle vms.

 

 

// HOIATUS! Ärge palun talle ette käige, ning üldse jätaks mina selle kasutaja ostmata, pakkusin inimesele välja, et teeme h2h, võin ise kohale tulla, annab kasutaja andmed, enda numbri nimed asjad, et kui kasutaja peaks scammi saama, oli vait. Küsisin mis on, et ma tulen kohale mis sulle ei sobi, vastas "ei viitsi rabeleda 6 euri eest, ning ma saan kasutaja juba müüdud" kuigi, algul oli ta nõus kohe ära müüma ja lausa MMi kasutama. Tra kui närvi ajab, peaks tegeme üldse sellise asja, et kasutajaid saavad müüa teatud isikud, sest 80% accide müümisest mingi lambiste vendane poolt nagu see on scamm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Lisasin sind, kui kunagi sisse tuled siis PMi mulle vms.

 

 

// HOIATUS! Ärge palun talle ette käige, ning üldse jätaks mina selle kasutaja ostmata, pakkusin inimesele välja, et teeme h2h, võin ise kohale tulla, annab kasutaja andmed, enda numbri nimed asjad, et kui kasutaja peaks scammi saama, oli vait. Küsisin mis on, et ma tulen kohale mis sulle ei sobi, vastas "ei viitsi rabeleda 6 euri eest, ning ma saan kasutaja juba müüdud" kuigi, algul oli ta nõus kohe ära müüma ja lausa MMi kasutama. Tra kui närvi ajab, peaks tegeme üldse sellise asja, et kasutajaid saavad müüa teatud isikud, sest 80% accide müümisest mingi lambiste vendane poolt nagu see on scamm.

 

irw .. ok , ma rääkisin selle teise tüübiga aga ta oli scammer...

igatahes jamh , miks ma peaks selle 6 euri pärast ülemistesse tulema ? sa kujutad endale liiga palju ette ...

ja mis mõttega ma acci lihtsalt seisma jätaks ? kuna suvi ka tulemas , siis arvuti võin üleüldse ära unustada.

 

me võime rs'is kokku saada või mida iganes...

ma tahan lihtsalt accist lahti saada ja muud ei midagi.

 

pank endiselt 8m ja 2k xp et att 77 , võtsin recid ka maha , hind on endiselt 6€ , kui tahate rohkem maksta siis võite mul suht savi, võin 5€ ka ära anda.

 

EDIT: nimi on nüüdseks ka 3 täheline.


Liitu ON24.ee ,alustus raha on 5€ kui panete registreerumisse selle koodi "PRBBOMW"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida see annab, kui me rsis kokku saame irw? Sa ei pea ülemistesse tulema, ma võin väga vabalt sinu juurde tulla, kus sa elad, sa ei pea midagi tegema. Sa oled lihtsalt üks loll scammer, kes tõmbab selle kasutaja täiesti kindlalt mõne aja pärast tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mida see annab, kui me rsis kokku saame irw? Sa ei pea ülemistesse tulema, ma võin väga vabalt sinu juurde tulla, kus sa elad, sa ei pea midagi tegema. Sa oled lihtsalt üks loll scammer, kes tõmbab selle kasutaja täiesti kindlalt mõne aja pärast tagasi.

 

kle kui sa midagi ei tea siis parem ära kirjuta siia midagi , ja esiteks kus on tõestus et ma scammer ?

järgmisel postitusel lasen sulle warni panna. kuna sa lihtsalt rikud mu müümis teemat...


Liitu ON24.ee ,alustus raha on 5€ kui panete registreerumisse selle koodi "PRBBOMW"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

30m RSGP


Ainuke Msn : [email:i3787sp0]Bon_rull@hotmail.com[/email:i3787sp0] Täna rikun ma reegleid Oled , Minu jaoks õige .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
30m RSGP

 

no ma võin sulle selle müüa 30m rsgp eest , lisa mind msn'i , [email:3cz00sv4]woodledip@hotmail.com[/email:3cz00sv4]


Liitu ON24.ee ,alustus raha on 5€ kui panete registreerumisse selle koodi "PRBBOMW"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
no ma võin sulle selle müüa 30m rsgp eest , lisa mind msn'i , [email:34jj9rhz]woodledip@hotmail.com[/email:34jj9rhz]

 

added

 

---------- Post added 05-04-11 at 02:38 ----------

 

Otsin Ära Teema Lukku !


Ainuke Msn : [email:i3787sp0]Bon_rull@hotmail.com[/email:i3787sp0] Täna rikun ma reegleid Oled , Minu jaoks õige .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
added

 

---------- Post added 05-04-11 at 02:38 ----------

 

Otsin Ära Teema Lukku !

 

igatahes andsin talle acci ette , ja pole veel raha kätte saanud ja msn's ta ka enam ei vasta....

 

---------- Post added 05-04-11 at 03:51 ----------

 

ta msn's online , aga siiamaani pole vastanud , olen 40 minti juba üritanud ühendust saada.


Liitu ON24.ee ,alustus raha on 5€ kui panete registreerumisse selle koodi "PRBBOMW"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.