Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

no Fischerid on veel kergemad.

 

 

 

@MmartenN: Sa Pulles eks? :)

Lätlane sai lõpus mööda mul :S

(ma see misterx vend)

 

Enda suuski alla ei saanudki, ainult Peetri suuskadega sõitsin :D (Mu vend Peeter Kümmel)

 

Njah, Mul Madshused. Aga mul savi tegelikult, et paar grammi kergem on. Ega ta siis palju parem ei ole mõnes mõttes. Mida kergem seda kiiremini purunevad. Ja minu majanduslik seis ei luba osta iga nädal 300 euri eest suuski.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

mina näiteks käega katsudes auguta carbon liteidel ja mustadel kaalu vahet küll ei tundnud...

ise ei mäletagi, millal viimati suusad ise ostsin... kõik käib venna kaudu :D

 

aga nh, mdea, vist fischer liigub ikka paremini, sest mina koondise poksist leidsin ühed madshused, teised kõik fischerid...

 

Fischeri augud pidid purunema suht kergelt jah, Peetril suusaboksis sõidu ajal ka läind, trennis ka suht mitmel katki need...

 

@audi a4:

Õpi sõitma, siis äge :D niisama keset rada tatsata jh mõttetu :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Njah. Timo surus mulle kaks paari pihku, et vali. Üks oli selleaasta mudel ja teine eelmiseaasta oma. Selleaasta oma oli veidi kergem. Põhi pidi ka parem olema, Kokku kasutanud ka paar korda. Njh. Ma olen 2x poest suuski ostnud. Klassika suusad ostsin eelmine aasta hooaja lõpus. Ilgelt oli klassika suuska vaja. Nendel suuskadel on kliistriala 50 cm ?:D Ficherid on klassika omad. Isal olid ka klassika suusad Ficherid aga tal oli vanem mudel. Ja tal oli see paine vms Medium mul hard. Ja siis selle talve alguses lasime ringi vahetada. Ja kliistriala ikka nii 60-50 cm. Ja siis 2 nädalat tagasi ns läksime proovisime ja tuleb välja, et minu Hardid on veidi pehmemad kui tema Mediumid...

 

Selline küsimus ka, et kas see Hansapanki noortesari on nagu eesti noorte mv vms ? Kõik kõvemad ässad kohal ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma tean mis asi on pidamisala. Ma mõtlen nagu suusa pehmust vms. Et nagu Hard on sellistele raskematele meestele ja medium kergematele.

Aga jah tegelikult tuleb meelde need ajad kui sai sõpradega vaieldud milline firma on parim. Enamasti määrab asja ära siiski sõitja.

Njah. Mul pole treenerit ja saan hetkel 14. Järgmine aasta tahaks seal Hansapanki cupil ennast esi 15 ära sõita. Tehnikast pole ma kunagi kuulnudki.

Eelmine talv hakkasin suusatama tõsisemalt. Eelmise hooaja lõpus oli 1,5km aeg. 6:01. See aasta 1 Mär samal rajal sõitsin 4:44 välja.

Järgmine aasta tahaks seda aega veel 30 sekiga kärpida.

Kymmel. Mis vanuseklass sa oled muidu ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

ma muidu B vanem (M16), vähemalt praegu veel...

ise nende hardide ja medide ja softidega kursis pole, sest kõigil suuskadel selle asemel peal kirjas numbrid.

Ma arvan et sa peaks tõsiselt treeneri otsima kui tahad kuhugi jõuda...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

Tooks teema uuesti üles, sest talv on käes ja rajad juba igalpool väga head. Pirital saab sõita isegi väga hea suusaga. See hooaeg tulemuste peale väga välja ei lähe, eelmine hooaeg jäi niigi vahele. Esimene võistlus on juba Alutaguse Swedikate etapp, mis toimub 22. dets, nii, et ega väga palju aega pole. See laup. on kontrollvõistlus ja 18. uuesti koormusEKG-sse, et vaadata, kas üldse võistlema tasub minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sai täna suusad kuurist välja võetud et enne sauna nahk mögaks ajada

Jõle raske on koheva lumega jantida, aga kui rada sisse nühitud sai oli päris mõnus.

 

Nagu ikka puusuuskadega uusi ei tahaks lõhkuda sellistes oludes kus põllul mõni kivi suusa nahka keerab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Käisin täna suusatamas, väga super+, ehk veidi küll külma võitu, kuid üldjoontes oli ilm hea. Rada oli just eelneval päeval üle freesitud, seega rada oli ka (Y).

Seega esimene sõit sel hooajal oli üsna korralik, oleks vaid suusarajad kodule ligemal ja omaks ka suuski, siis saaks nädalas mõned korrad kindlasti käidud.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

Tooks siis teema korraks jälle ülesse ja küsiks, kas keegi täna Nõmmel Tallinna koolinoorte meistrikatel ka käis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.