Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Death core, death metal jne arutelu.

Soovitatud postitused

Tervist, tahaksin teada siis kas siin foorumis on ka kedagi kellele selline muusika meeldiks.

 

Deathcore näide:

 

Deathmetal näide:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZPRt6Tt6RyM

 

jnejnejne.

 

 

Millised bändid meeldivad millised ei meeldi? Kas üldse selline stiil meeldib? Kes peaks Eestisse tulema jne.

Arutame! :)


2zhjc5l.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis muusika see on?

Lõugan ja juba ongi muusika...

Ei seedi neid hevi mehi....riietus nagu ma ei tea kellel, hügiienist vist juuste puhul pole kuulnud....nii palju kui linnas hevi mehi näinud olen pmst mingi 80% juuksed mingi pulgas ja rasvased...kindlasti ka haisevad pmst kuna käivad samade riietega 24/7

 

EI TEA KAS ON TEEMAS AGA SELLINE ON MINU ARVAMUS

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Pole küll sama teema, aga norm lugu on, sõber saatis just mingipäev. See peaks olema mingi iiri metal? Kui üldjuhul meeldivad lood just sõnade pärast siis selle loo puhul ei taju ma enamusi sõnu ära... Niiet järelikult on norm instrumentaalne pool.

 

Üldkujul stiil ei meeldi, kõik laulud räägivad imo teiste tapmisest ja surmast ja mis iganes pasast. Milleks sellist sitta vaja?


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

 

Pole küll sama teema, aga norm lugu on, sõber saatis just mingipäev. See peaks olema mingi iiri metal? Kui üldjuhul meeldivad lood just sõnade pärast siis selle loo puhul ei taju ma enamusi sõnu ära... Niiet järelikult on norm instrumentaalne pool.

 

Üldkujul stiil ei meeldi, kõik laulud räägivad imo teiste tapmisest ja surmast ja mis iganes pasast. Milleks sellist sitta vaja?

 

Normal lugu küll ja.

Erinevates laulustiilides erinev sisu ka, nagu nimigi ütleb "death core" no eks seal peab midagi hirmsamat olema. :D

agajah, mul ei mõõdu mitte ükski päev rahulikult ;D


2zhjc5l.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

wow,

siin trollivad praegu 14 aastased kondiklibud, tra minge öelge seda nendele bandiliikmetele, või sellele rahvale konserdil, või siis minule ma arvan et ma lööks teile 3 järgneva sekundi looksul nukkidega turba.

lemmikuid on palju, ei jõua rohkem postitada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas tõesti pole siin foorumis kedagi kellele EI meeldi mingi dnb ja dubstep?

mõttetu ju.

 

 

Ma olen, sellessuhtes, et dNb ja DubStep pole lemmikud, samuti ka mitte metal ega hardcore bs(nagu sa siia panid)

 

Nöustun eelmisetega, see pole muusika.

 

---------- Post added 20-03-11 at 10:08 ----------

 

wow,

siin trollivad praegu 14 aastased kondiklibud, tra minge öelge seda nendele bandiliikmetele, või sellele rahvale konserdil, või siis minule ma arvan et ma lööks teile 3 järgneva sekundi looksul nukkidega turba.

lemmikuid on palju, ei jõua rohkem postitada.

 

jeje, mingi runeskeiper saab nukid kuskilt?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

[video=youtube;2vsG9NkZC-A]

http://www.youtube.com/watch?v=pdZ_EtgBHTY

 

Ei tea kas see on see. Aga mulle meeldib BTF, BMTH ( Vahest.) FFTL, Alesana jne. Peenike vokaal ja scream. Win..

Samuti meeldib mulle dnb, dubstep. On selles midagi halba ? Kas ma ei ole nüüd normaalne inimene ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
[video=youtube;2vsG9NkZC-A]

http://www.youtube.com/watch?v=pdZ_EtgBHTY

 

Ei tea kas see on see. Aga mulle meeldib BTF, BMTH ( Vahest.) FFTL, Alesana jne. Peenike vokaal ja scream. Win..

Samuti meeldib mulle dnb, dubstep. On selles midagi halba ? Kas ma ei ole nüüd normaalne inimene ?

 

Ei, siis vast oleksid kui ainult dnb ja dubstep vöi teised stiilid meeldiksid


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Midagit minu jaoks.

Tglt ma olen rohkem rocki kuulaja, kuid lähevad peale ka Gooti, Grunge, Death metal, Black metal, Heavy ja kõik sihukene kraam.

Kuulan ka räppi ja hardstyle vahest.

Kuid inimesed kes siin ütlevad ,et rõve muusika, ma võin 150% kindlalt öelda ,et enamused nendest ei oska mingit instrumenti mängida, ma ise olen 2a kitarri mänginud tihedalt, pole veel selgeks saanud. Enamuse kuulsad metali muusikud on vapsjee vaeva näinud ,et saavutada seda, teie kes kannate liibuvaid pükse, kaaluvad 50kg, välja näevad nagu naised, te hoidke suu kinni, kui ei tea kui raske on sihukest kraami teha.

Kui see sihukene pask muusika on, siis teadke ,et metal on kõige vanem muusika stiil pmtslt, enamuse muusikud kes on maailma rikkad/kuulsad on metali/rocki vennad. Dnb, Träna ja sihukest paska oskab igaüks arvutis teha(Pole ise teinud aga olen näinud kuidas sõber teeb arvutis programmiga mingit paska kokku, ning tõesti see pole raske)

Nii et liibuvate pükste fännid , rünnake, tehke maha ja mida iganes veel.

NB: Tuli meelde ,et siin on enamjaolt pubekad veel kes ei jaga muusikast midagit, neile on võimatu midagit selgeks teha.

Ehe näide oli nädal tagasi, öösel baaris olles, tulid ka liibuvate pükstega vennad kohale, tüübid kadusid sealt 5 minutiga nahhui, kuna keegi neid ei seedinud seal. NB: Polnud karvaste baar.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Midagit minu jaoks.

Tglt ma olen rohkem rocki kuulaja, kuid lähevad peale ka Gooti, Grunge, Death metal, Black metal, Heavy ja kõik sihukene kraam.

Kuulan ka räppi ja hardstyle vahest.

Kuid inimesed kes siin ütlevad ,et rõve muusika, ma võin 150% kindlalt öelda ,et enamused nendest ei oska mingit instrumenti mängida, ma ise olen 2a kitarri mänginud tihedalt, pole veel selgeks saanud. Enamuse kuulsad metali muusikud on vapsjee vaeva näinud ,et saavutada seda, teie kes kannate liibuvaid pükse, kaaluvad 50kg, välja näevad nagu naised, te hoidke suu kinni, kui ei tea kui raske on sihukest kraami teha.

Kui see sihukene pask muusika on, siis teadke ,et metal on kõige vanem muusika stiil pmtslt, enamuse muusikud kes on maailma rikkad/kuulsad on metali/rocki vennad. Dnb, Träna ja sihukest paska oskab igaüks arvutis teha(Pole ise teinud aga olen näinud kuidas sõber teeb arvutis programmiga mingit paska kokku, ning tõesti see pole raske)

Nii et liibuvate pükste fännid , rünnake, tehke maha ja mida iganes veel.

NB: Tuli meelde ,et siin on enamjaolt pubekad veel kes ei jaga muusikast midagit, neile on võimatu midagit selgeks teha.

Ehe näide oli nädal tagasi, öösel baaris olles, tulid ka liibuvate pükstega vennad kohale, tüübid kadusid sealt 5 minutiga nahhui, kuna keegi neid ei seedinud seal. NB: Polnud karvaste baar.

 

Ma ei suuda sinuga rohkem nõustuda.

Ning alati, ALATI on hatereid.


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

deathcore stiil riietumises on ka rohkem skinny jeans, seega ei sõimaks liibuvate teksade kandjaid,

metal jms nõuab palju aega, minge te mixige oma tränasitta üks õhtu kokku, anyways tahan seda öelda et rokk, metal, jne kraam - see on tehtud iga asi oma käega, träna on tehtud pmst arvutis, võetud mingi laul ja nussitakse veel hullemini ära sellega, ja pealegi mingid laulu polegi, lihtsalt pekstakse nagu vastu seina.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
deathcore stiil riietumises on ka rohkem skinny jeans, seega ei sõimaks liibuvate teksade kandjaid,

metal jms nõuab palju aega, minge te mixige oma tränasitta üks õhtu kokku, anyways tahan seda öelda et rokk, metal, jne kraam - see on tehtud iga asi oma käega, träna on tehtud pmst arvutis, võetud mingi laul ja nussitakse veel hullemini ära sellega, ja pealegi mingid laulu polegi, lihtsalt pekstakse nagu vastu seina.

 

Liibuvate pükstega inimesi saab kahte lahtrisse jaotada - metali vennad ja wannabed.


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.