Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Orjan Monkey madness questi

Soovitatud postitused

Hind oleneb statsidest.(RSGP)

Põhjus miks ma orjan seda: Endal kasutaja botib enamus aja ja mul nüüd f2p kasutaja ja samal ajal kui mul botib mul lihtsalt pole mitte midagi teha, ja hiljuti sain wildis lured 20m niiet raha oleks hädasti vaja.

 

msn: [email:2vzxvq3j]Pisike_23@hotmail.com[/email:2vzxvq3j]

 

Jäta siia kommentaar ka et sa lisasid mu.

(jah ma tean et mul vähe postitusi ja tehinguid ,aga sellepärast ei pea kohe hakkama mind ma ei tea kuidas kutsuma enne kui sul pole minuga kogemusi)

 

minimaal nõuded:

43 prayer(kuid 40-ga saaks ka hakkama lihtsalt läheb rohkem sööki ja aega)

 

võiks olla vähemalt cb kuskil 55+ vms

 

Questid tehtud et saaks alustada Monkey madness, kuid kui ei ole tehtud ja tahad et mina teeksin, siis

 

olen nõus seda ka mingi hinna eest tegema. (RSGP)

 

ranget võiks ka natuke olla, mingi 40 vähemalt et seda Lõpu bossi/jungle demon rangega ära tappa(rangega minu meelest kõige parem)

 

ise olen monkey madness kuskil 7+ korda ära teinud ja kiireim aeg on olnud kuskil 2 tundi ainult.

minu jaoks see 2 tundi kiire aeg aga kuidas kellegile.

 

Ja töö teen ennem ära ainult nendel kellel 10-20+ tehingut, alla 10 tehingu tahaks ise ette saada vähemalt mingi osa tasust kohe kindlalt.

 

et jah, kellegil soovi on siis andke teada :P

 

EDIT: Võime ka MM kasutada, (kes ei tea mis mm on siis see on Middle man, see käib nii et sina(kui tellija) annad tasu juba Middle mani kätte (middle maniks võib olla nt Tanel või keegi mode/usaldusväärne) ja kui middle man teatab mulle et raha on tema käes, hakkan mina sinu tellimust täitma. kui minu tellimus on tehtud , kontrollib middle man selle üle ja kinnitab seda et tellimus on tõepoolest tehtud , siis annab ta selle tasu minu kätte ja sina lihtsalt paned oma kontole uue passwordi)

 

23.03.11- ikka orjan

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.