Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: 43M, 0.45 ea.

Soovitatud postitused

Kasutaja Nonner lasi 25m üle, postitan pärast proofi ka. Trancemodega ei hakanud üldse diili tegema kuna ta tehingud on feigid jep.

 

pidime mm kasutama ju irw , kui mmist oli jutt siis kohe rääkisid et müüdud irw ning sõimasid mul näo täis ning olidki offline , mis jama sa mees ajad?

 

---------- Post added 17-03-11 at 16:57 ----------

 

idioot.JPG ei soovita kohe üldse...pidime mm kasutama ja nüüd ajab mingit prahti siin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kasutaja Nonner lasi 25m üle, postitan pärast proofi ka. Trancemodega ei hakanud üldse diili tegema kuna ta tehingud on feigid jep.

 

ja mis pask see on?

ma küsisin su msni, aga sind pole online..

minu msn [email:1in8tqew]linnar_lillemets@hotmail.com[/email:1in8tqew]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ja mis pask see on?

ma küsisin su msni, aga sind pole online..

minu msn [email:zkrch3pf]linnar_lillemets@hotmail.com[/email:zkrch3pf]

 

küsisid mu msni, saatsin sulle pmiga... olen koguaeg online olnud ja lisas mind selline vend nagu [email:zkrch3pf]vahvel.net@hotmail.com[/email:zkrch3pf] ja ütles et olen Nonner, ilmselget on see su feik msn vms. Tahtsid 43m ära osta, käisin 25m ette ja siisi kadusid sa msnis, idioot. Aga noh üldiselt on mul suva ole õnnelik oma 25milliga..:D bump 104m müügiks nüüd, kel soovi siis msn siia või postkasti!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.