Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Minu käsitöö.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Viimane meentuab Phantomi stiili haigelt (ei tea kas oled kuulnud temast). muidu lahe

Kusjuures ei ole kuulnud. Tahtsin lic midagi uut jälle proovida. Pentooling mulle meeldib :P

Idk. Endale ka meeldib see signa suht. Tekst meeldib eriti. Aga vbl taust liiga täpiline..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Räägi kuidas sa neid heledamaid ringe tegid? :) .

 

ma arvan, et sa oled juba piisavalt hea photoshopis et midagi oma peaga kah mõelda. karta on et selliseid mulle saad teha shapega/brushiga või millega iganes ja blending optionsis lisad inner/outer glow/shadow. seejärel võid kustukummiga natuke kustutada mõnest kohast, nagu nabil on...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma tegin nii, et võtsin hard brushi 100% opacity. siis võtsin väiksema soft brushi opacity around 70. Ja kustutasin ära, et jääks seline poolkuu kuju vms. Siis panin blending optioni alt linear dodge & lighten jms.

Aga uus tag :

 

 

50.jpg

 

Sit down, relax. Turn the song on. And watch the tag.

Enjoy.

 

Thank me later..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kena:)

 

Ootan uusi tõid:D


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma saan aru sellest, aga vähenda opat. vbla`?

 

nalja teed? selliste asjade puhul ei näpita üldse ''opat''. ma soovitaksin sul omale signatuuri basics-id selgeks teha, sest tõesti vahest ajad sa ikka väga kahtlast teksti.

signa lahe, aga telekas on halvasti paigutatud (võiks veits kõrgemal olla ehk) ja ei meeldi see et enamus signast on b&w aga teleka sisu on värviline. see on tegelikult päris lahe idee, veidi müstiline vms... aga ei näe hea välja lihtsalt.

üldiselt hea töö, mahe effekt su signadel alati.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nalja teed? Selliste asjade puhul ei näpita üldse ''opat''. Ma soovitaksin sul omale signatuuri basics-id selgeks teha, sest tõesti vahest ajad sa ikka väga kahtlast teksti.

Signa lahe, aga telekas on halvasti paigutatud (võiks veits kõrgemal olla ehk) ja ei meeldi see et enamus signast on b&w aga teleka sisu on värviline. See on tegelikult päris lahe idee, veidi müstiline vms... Aga ei näe hea välja lihtsalt.

üldiselt hea töö, mahe effekt su signadel alati.

 

Jälle ei tohi arvamust esitleda?

Na**ui sa torgid?

 

Täielik paavo. -.-


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.