Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O: RARE-s SWED/SEB

Soovitatud postitused

VIP

Street peaks olema ge-e hinnale 1b juurde.


213fyub.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

British - Minuga räägid? Siis sa eksid, mul on mille. Ma ostangi, kui saan odavalt vms. Ma olen siin foorumis juba 1,7B maha müünud. Või tahad ka öelda ,et need tehinguid lampi pandud, lambi vendade poolt? Vaata enne mida ütled.

Ei teagi palju rared maksavad, lihtsalt kui keegi tahab, siis küsin hinda, ning üritan sebida selle vms.

Ära närvitse et enne sult mille ei ostnud:)

Sven

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa ei tea isega palju rared maksavad, keegi müüs siin blue hatti 1150€. Sa spämmid igas teemas, et sa ostad raskelt mille, sul pole reaalselt seda raha niikuinii olemaski, sa lihtsalt spämmid.

 

kle brittish , kellest sa siin õige räägid , nii plastikul kui kuningal on millide ostud tehingutes kirjas , sa mine ise spämmi kuskil mujal nõmme turul.

Härrra kõigeteadja british , paugud kõigiga siin foorumis , ükskord vait ei suuda jääda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.