Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Spämmer Kuningas1999

Soovitatud postitused

http://www.vahvel.net/member.php?24246-kuningas1999

 

Pmst spämmib igalpool teemat ei loe läbi muudkui kirjutab igalepoole mida juba mitu inimest läbinisti läbi korranud. Runescape Millide teema all on nii, et ostab mille kallimalt ja müüb siis järsku odavamalt nagu, ehk siis postitab igasse teemasse kus vähe võimalik on saada post count kirja.

Päris nõme on nii kui keegi ei loe teemat läbi ja siis kordab sama asja tuhat korda üle, mõnele küll hea kelle teema on ja saab tasuta bump kuid siiski, post count korjajad on ausalt nõmedad.

 

Ärge nüüd minu kohta kohe flamema hakake ma ei pane offtopicut.

 

Tänud lugemast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
haha , õige vend tegi teema . Suurim märtsikuu spammmer on siin TrAp.

 

Kuningas on liitunud: Feb 2011

ja Postitusi:100

 

sina oled liitunud 1.märts, ja 3's märts oli juba 140 postitust .

 

veits fail ei ole? spämmi vähem l**h .

________________________________

o, Gabriel ple enam mode :O?

 

Äkki loed kõik mu postitused läbi ja vaatad kas on midagi ebasobilikku kuskil, max 5 postitust leiad ülejäänud on kõik teemakohased ja vajalikud.

 

Muide sa siin sõimad siis ma ütlen sulle selle peale: Ime mu suurt mu**i sa väike paks p*de.

 

Enjoy.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Äkki loed kõik mu postitused läbi ja vaatad kas on midagi ebasobilikku kuskil, max 5 postitust leiad ülejäänud on kõik teemakohased ja vajalikud.

 

Muide sa siin sõimad siis ma ütlen sulle selle peale: Ime mu suurt mu**i sa väike paks p*de.

 

Enjoy.

 

Sul lihtsalt kade meel,et kuningas järele tuleb postitustega sulle.

Spämmer.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Äkki loed kõik mu postitused läbi ja vaatad kas on midagi ebasobilikku kuskil, max 5 postitust leiad ülejäänud on kõik teemakohased ja vajalikud.

 

Muide sa siin sõimad siis ma ütlen sulle selle peale: Ime mu suurt mu**i sa väike paks p*de.

 

Enjoy.

Lõpp isa tuli välja . Sina pole küll õige ütleja kes mida peaks imema , shemale . Pole vaja kohe selliseid sõnu kasutada , saab ka rahulikult rääkida .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei olnud mis asja? Ma just pakkusin sind välja talle aga ta ei tahtnud irv... ta ütles, et rääkis sinuga mingis teises msnis vms. Lõpuks ootasin ootasin kuni sa chatist lahkusid ja oligi kõik to vend ka kadus offline.

 

haige valetaja oled ikka , kuningas1999 pakkus välja MM-i

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma laseks teid kõiki warnida kes süüdistavad Trapi.

Ta tegi õige teema ja mul on ka kopp ees sellest kuningas1999-st.

See on lihtsalt jube kuidas ta spammib.

Trapi postid pole mind häirinud, võibolla sellepärast, et ta ei käi just sellistes teemades, kus mina käin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina bannisin ta liigse spami eest teatud ajaks.

 

Teema suletud ja asi ants.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.