Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

MSN kontaktid täis

Küsimus

Ühe uue MSNiga on probleem kus ainult 101 inimest on lisatud ja juba ütleb, et kontakide list on täis. Juurde enam ise lisada pole võimalik.

Muidu on mul tavaliselt kuskil 3-4 MSNi korraga lahti kui see võib asjaga seotud olla.

Kuidagi võiks ikkagi selle 101 inimese limiidi sealt ära kaotada..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

6 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Külaline .Siim.

tegelikuse limiit on palju suurem kui 101, mul endal üle 500 inimse ja pole probleemi, aga see on jah üks mõjutaja kui sul lahti mitu msn selle msn plus abiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Hmm, mul on ca 700 msn kontakti, probleem selline, et enamus lisajad ei ilmu mulle ette lihtsalt, pean ise lisama :S. Keegi teab milles probleem?


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ühe uue MSNiga on probleem kus ainult 101 inimest on lisatud ja juba ütleb, et kontakide list on täis. Juurde enam ise lisada pole võimalik.

Muidu on mul tavaliselt kuskil 3-4 MSNi korraga lahti kui see võib asjaga seotud olla.

Kuidagi võiks ikkagi selle 101 inimese limiidi sealt ära kaotada..

 

 

selles võib viga ka olla, et oleneb mis versioon sul msn on


LeLL^^ pwnerz-signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Hmm, mul on ca 700 msn kontakti, probleem selline, et enamus lisajad ei ilmu mulle ette lihtsalt, pean ise lisama :S. Keegi teab milles probleem?

 

Olen ka sitaks kuulnud sellekohta ja endal jamab ka. Ei tea kuidas seda probleemi parandada kahjuks. :S


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Üks võimalus on proovida seda: http://windowslivehelp.com/solution.aspx?solutionid=f37f671d-a6ab-4c28-a035-08378a5dd609

Ja siin üldinfo kontakt listi kohta: http://windowslivehelp.com/solution.aspx?solutionid=e8f44fc9-4ef2-4c4b-8dc7-27ef8ea354e5

 

Juhul kui see esimene õpetus ei aita, on soovitatav kontakteeruda Windows Live Staffiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.