Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Jälle wc99skiller läind

Soovitatud postitused

Niisiis jälle wc99skiller läinud mei tea noh nagu keegi on veel nii ajuvaba ja loodab et ma seda acci tagasi ei saa ja on teinud 17 cooking lvli ja 2 fm lvli! w00t

nagu kesiganes teab midagi selle wc99skilleri kohta siis jah teatage mulle siin foorumis kuna normaalset acci millega mängida ei ole.... -.- :'(

 

kuna tehtud on 2 fm lvli siis loodan et jah kui acci tagasi saan siis on def veel 1 jne jajah jälle pean ytlema et acci ostsin RICOH käest vms nimi tal oli jajah ega midagi siis -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey
Ära osta kasutajaid...ja vaevalt sa selle kasutaja kunagi tagasi saad =\

 

mõnes mõttes õige point .. samas ma müüsin enda oma maha ausalt nii et kui ausaid tüüpe leidub miks mitte osta? :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Niisiis jälle wc99skiller läinud mei tea noh nagu keegi on veel nii ajuvaba ja loodab et ma seda acci tagasi ei saa ja on teinud 17 cooking lvli ja 2 fm lvli! w00t

nagu kesiganes teab midagi selle wc99skilleri kohta siis jah teatage mulle siin foorumis kuna normaalset acci millega mängida ei ole.... -.- :'(

 

kuna tehtud on 2 fm lvli siis loodan et jah kui acci tagasi saan siis on def veel 1 jne jajah jälle pean ytlema et acci ostsin RICOH käest vms nimi tal oli jajah ega midagi siis -.-

 

 

Mingi päev nägin teda edges, wizard (t) peal, steel scim ja combat ~30.

Tegi world 3s FMi. Vaat ehk leiad kunagi ise ta sealt, siis räägid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.