Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

osta.ee küsimus

Küsimus

et siis panin müüki subwooferi, ja oksjon sai mingi päev läbi lõpp hind 54€

ja nüüd tahab see süsteem 4€, aga ma müüsin juba wooferi sõbrale maha, kas ma pean maksma seda teenustasu v mitte?

see on nagu phmst mittemillegi eest.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Osta.ee võtab vahelt ka, mida kallimalt maha müüd, seda suurema summa pead tasuma neile.

Seda ma ei tea, mis sulle siis tehakse, kui jätad tasumata selle summa, kuid sinna registreerides nõustusid sa tingimustega ja ma soovitaks ikka ära maksta.

 

// Oot keegi võitis selle oksjoni, aga sina müüsid juba kellelegi sõbrale maha ?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
et siis panin müüki subwooferi, ja oksjon sai mingi päev läbi lõpp hind 54€

ja nüüd tahab see süsteem 4€, aga ma müüsin juba wooferi sõbrale maha, kas ma pean maksma seda teenustasu v mitte?

see on nagu phmst mittemillegi eest.

 

ostjal on õigus sinu kohta pretesioon esitada ,et müüja ei müü kaupa parimale pakkujale. selle lepingu punkti rikkumise eest pead trahvi maksma (osta.ee lepingu rikkumise trahv).

 

osta.ee võtab vahelt kasu, lihtsalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Endal oli ka kusjuures üks vahejuhtum osta.ee'ga. Nimelt müüsin ühte asja seal(ei mäleta mida), kõik oli tip top, parim pakkuja sai kauba endale. Siis mõne aja pärast (3 kuud umbes) tuli mulle teade inkassofirmast...et mul olevat osta.ee's mingisugune võlg. Hakkasin siis jälgi ajama, helistasin osta.ee kliendideenindusse jne et kust mul see võlg nüüd nii järsku tuli. Vastuseks sain et iga müüdud eseme pealt pean maksma vahendustasu vms neile. Tänu sellele et asi juba inkassos oli pidin maksma neile 100+500kr, mittemillegi eest. Loo moraal: Maksa ära see 4€, siis ei teki jamasid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

aga vist oli 7 päeva aega võtjal peale oksjonit ühendust võtta ...ja kui ta nüüd võtab sinuga ühendsut ja sul kaupa pole siis võid trahvi saada...aga selle 4 € maksa küll ära ...Sest ostal on kõik su andmed sealhulgs isikukood jms ...midagi head sealt ei tule :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
aga vist oli 7 päeva aega võtjal peale oksjonit ühendust võtta ...ja kui ta nüüd võtab sinuga ühendsut ja sul kaupa pole siis võid trahvi saada...aga selle 4 € maksa küll ära ...Sest ostal on kõik su andmed sealhulgs isikukood jms ...midagi head sealt ei tule :)

 

ega nad midagi muud ei tee, kui blokeerivad sul konto ära ja annavad asja mingi aja mõõdudes inkassole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Pead, inkasso lendab kaela. Enamasti külmutavad su panga ka ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Pead, inkasso lendab kaela. Enamasti külmutavad su panga ka ära.

 

inkasso peab minema kohtusse et sinu pangakonto kallale saada, nagu kohtutäiturid või muud ametnikud.

point on aga selles , et inkasso võib kohtusse minna, aga, ta ei saa sinu konto kallale ikka minna, sest see on seadusega keelatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Natuke mööda räägid. Kui sa oled osta.ee-s kunagi panka kasutanud, siis nende inkasso firmal on volitus minna su kontole kallale. Tean reaaselt inimesi kellel oli maksmata võlad ca 120.- swedbank pandi reaalselt kinni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.