Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ütleks nii, et mul oli/on künofoobia (hirm koerte ees) . Enam nii ei ole, sest vaikselt hakkab üle minema juba, aga siis kui mingi 1 või 2 aastat tagasi suvel koju tagasi kõndisin ja järsku mingi suur koer seljatagant mulle kätte täiega kinni hüppas+ ta lõuad läksid krampi ja ta pead liigutas ka mega kiirelt nii, et mu nägu ja põlved olid kõik täiega katki ja verised asfaldi peal nühkimisest võinii. Vedas mul täiega, et ma parasjagu käe üles tõstsin, sest muidu oleks ta kõrri hüpanud, aga seekord jäi käsi ette. Pärast oli ümberkäe mingi 10 aukku, mida oli täiega läbi riiete näha. Liha oli neist aukudest välja tulnud natukene ja igalpool oli sellist oranzikat plöga või midagi taolist. Pärast sain kokku pea 19 õmblust kätte ja käsi pandi sidemesse nii, et vähemalt 3 kuud oli käsi kaelas ja kui ära võtsin ei saanud ikka korralikult pikka aega liigutada, sest valusad olid kõik õmbluse kohad. Ise ka imestan, et kuidas ma lõpuks pääsesin, sest olin üksi ja koer pures täiega kätte. Sain jõhkra shoki, et valu ei olnud tunda ja ei mäleta kuidas ma pääsesin. Sellest ajast peale kardan ikka koeri natukene, oma koera ei karda, sest sellega lapsest saati koos olnud, aga võõraid koeri ikka, kes mulle taas koduteel vastu tulevad. See koer kes mind hammustas pandi pärast magama ja koeraomanik pidi iga nädal 500.- maksma selle eest.

 

auch, mind hammustas ka kakskorda koer ükskord jalast täiest tükk ära niiet kaua aega läks kokku kasvamisele ja teine kord kui läksin sõbranna sünnale siis seljast. Õnneks selga ei olnud midagi ainult mingi väike haav šhokk phm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Altofoobia – hirm kõrguste ees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
auch, mind hammustas ka kakskorda koer ükskord jalast täiest tükk ära niiet kaua aega läks kokku kasvamisele ja teine kord kui läksin sõbranna sünnale siis seljast. Õnneks selga ei olnud midagi ainult mingi väike haav šhokk phm.

 

Saidki jalapekist lahti :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Saidki jalapekist lahti :D

 

Üli hea!! Viska veel mõni kild.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kui väike olin , siis oli mul Didaskaleinofoobia - hirm koolimineku ees. Aga sellest sai kiiresti üle kui oli paar aastat käidud :P

Kuid nüüd juba vanem ja kõrgemates klassides , siis sellega on kaasnenud Testofoobia - hirm eksamite , testite , katsete ees :D


ILoveJumpstyle.gif?o=2

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üldiselt nagu sellist foobiat nagu polegi. Ainuke asi, mida ma veidi kardan, on kottpimedas üksi kõndimine.

 

Kunagi kartsin ka meeletult rebaseid, kuid kui ala 20m kauguselt rebast nägin, siis see foobia oli nagu välk kadunud. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul siis ämblike vastu foobia.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui väike olin , siis oli mul Didaskaleinofoobia - hirm koolimineku ees. Aga sellest sai kiiresti üle kui oli paar aastat käidud :P

Kuid nüüd juba vanem ja kõrgemates klassides , siis sellega on kaasnenud Testofoobia - hirm eksamite , testite , katsete ees :D

 

Irw, täpselt sama on mul, see didaskaleinofoobia oli ka väiksemates klassides.

Peale selle veel ämblikute vastu ja igasuguste muude rõvedate sitikate vastu.

Peale karmi õudukat on harva ka foobia pimedas liikuda, kuid see peaks obvious olema, eks?:D


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

jube killuvend.

 

DUnno ämblikuid haigelt :D:D no kui toas mingi ringi jookseb siis kohe voodi peale seisma vms kuni ära läheb / ära tappan.

Siis herilased / mesilased, kui peakohal tiirutab siis suht õudne hakkab :D kardan, et sutsab kohe, kuna suht palju sutsata saanud.

 

Kitsad ruumid, nt kui pandaks kappi kinni siis ei suudaks seal kaua olla vms. nt karabani magamiskoht.


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ofidiofoobia - kardan sitaks madusi, mingit filmi näen kus maod on siis kohe tõstan jalad diivani peale :D aga samas mulle meeldib vaadata näiteks discovery pealt et mingi maailma mürgisemad maod või mis iganes.

 

/// a siis seda ka et ei julge minna üldse suvel metsa sest kardan et mingi rästik või mis iganes tuleb :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ofidiofoobia – hirm madude ees.

Lihtsalt kardan neid rõvedaid limaseid elukaid.

Neil selline vastik pilk ka.Eriti kardan veel neid erkvärvilisi.Televiisorist juba neid jube jälgidav :unsure:


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ofidiofoobia – hirm madude ees.

Lihtsalt kardan neid rõvedaid limaseid elukaid.

Neil selline vastik pilk ka.Eriti kardan veel neid erkvärvilisi.Televiisorist juba neid jube jälgidav :unsure:

Tegelikult on mul ka väga väike ofidiofoobia, aga mitte kõikide madude ees, ainult rästiku ja musta mamba ees.


texas.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Valgus on kohutav, tunnen end ülihästi pimeduses :hey:.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.