Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline .Siim.

Kas on võimalimalik et prose on süüdi?

Küsimus

13 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Mida tähendab cs 1.6 slow mode? FPS drop, lag ?

 

CPU'st kindlasti need kaks ei olene, pigem videokaardist, mida sa pole näidanud. Ei viitsi guuglist läbi lasta su notebooki, kuid ilmselt eks ta mingi integreeritud plönn ole.

 

Kui defineerid cs 1.6 slow mode ära, siis äkki leiame põhjuse ka, praegu arvan, et on asi süüdi pigem tarkvaraline/pahavara(?)


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Mis asi on slow mode?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas

slow mode nagu kasutaks kz hack (kuigi ma pole elus veel hack kasutanud ja ei hakka kah)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas

ma suht mõtlesin seda et ta liigub cs 1.6 aegluubis ja mulle öeldi et see intel i5 liiga võimas 4 tuumaline et cs 1.6 tekib slow mod

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
ma suht mõtlesin seda et ta liigub cs 1.6 aegluubis ja mulle öeldi et see intel i5 liiga võimas 4 tuumaline et cs 1.6 tekib slow mod

 

Liiga võimas ? :D Kloki allapoole siis. Vaevalt ,et prose ette jääb, proovi korraks mingit low cfg confi ja testi siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kui mul muidu on BIOS-es märgitud protsessori töötamise kiirus normal, siis on kõik nagu normaalne aga kord panin fast peale ja siis oli mängus küll nii et kohati kiilus kinni ja oli speedhacki effekt, aga slowmo pole kunagi olnud..


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.