Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Cmb 125/137,1+b bank 2236+total.

Soovitatud postitused

Nimelt siis müün oma accounti,tegemist väga hea kasutajaga ning leiab rakendust nii skillimisel kui ka PK-misel.

 

Müün accounti kuna pole eriti aega mängida ja ei näe mõttet ,et account niisama seisaks.

 

Stats:flah5l.jpg

 

Pank:Pank hetkel 250m!

 

Questpoints:11cdsuh.jpg

 

 

Hind:Unknown kuna pole ennist accountide müümisega tegelenud siis ei oska täpset hinda öelda,muidugi ma loodan ,et te saate aru ,et päris 200 € ma seda müüma ei hakka.

 

 

 

Minu andmed:

 

Nimi:Sven (Perekonnanime avaldan ainult ostjale!.

 

Elukoht:Tartu

 

Kontakt:Kontakteeruge läbi PM või siis postitage MSN .

 

Kasutajaga saab kaasa kõik informatsiooni,alustades passwordidest lõpetades member koodidest.

 

Eelistan IRL tehingut kuna siis on kindlam.

 

A/W 300€

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Edu müümisel ja normaalne hind oleks kasutaja jaoks kuskil: 500 - 650 EUR

 

Soovitan ikka MM kasutada sellise kasutaja müügil.

 

Tänan ja kindlasti kasutan MM kui tehing toimub neti kaudu.Acci ma alla 500 € kohe kindlasti ei müü.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rääkisime Sveniga ja olen selle diili vahendajaks. :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sven tal nimeks ja elab tartus, kasutaja pole tema oma see kasutaja mu sõbralt üle lastud ja ta lasi mingi IP lock peale panna ja sõber enam kasutajat tagasi ei saa recovida.

MSN tal kui ma ei eksi : [email:2p8wh80e]Svenn_poiss@hotmail.com[/email:2p8wh80e]

 

Ta pole esimene omanik ning hoiatan kes ostab pärast ärge vinguge, et kasutaja tagasi tiritud,

 

Cheerz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule ära aja hullu juttu,sa ajad kellegiga segamini vist kuigi msn on mul tõesti [email:swb4x01h]svenn_poiss@hotmail.com[/email:swb4x01h]

 

Ma ei hakka sind süüdistama kuid ma tean mis teinud olen ja hoiatan teisi.

Battlescapes ka sa vana scammer suht.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma ei hakka sind süüdistama kuid ma tean mis teinud olen ja hoiatan teisi.

Battlescapes ka sa vana scammer suht.

Kuule nagu mis asja? alusetult süüdistad nagu ja mis battlescape,keda ja kuna ma kedagi scammind seal olen?

 

Ja kes sa üldse oled kui küsida tohib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule nagu mis asja? alusetult süüdistad nagu ja mis battlescape,keda ja kuna ma kedagi scammind seal olen?

 

Ja kes sa üldse oled kui küsida tohib.

 

Sa oled 2 mu sõpra üle lasknud. See oli mingi ~5 kuud tagasi kui Battlescapes said tuttavaks mingi vennaga ja ta rääkis, et tal müüa rs acc.

Teise sõbraga sama lugu. Nad mõlemad andsid sulle rs infod, et saaksid teha appeal jne. Tegid ära siis rääkisid neile, et appeal declined kuigi sa valetasid ja lubasid raha saata neile aga see jäigi tulemata. Need kasutajad 2 tk on sul praegu bank kokku pandud ma vaatan ainult ~400m on puudu.

 

Jarek says:

ärge keegi ostke neid kasutajaid need on üle lastud

sven sa maksa raha või ma otsin su tartust ülesse

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuule mida sa tont ajad?,pmi mulle oma msn ma annan sulle enda adre ja värgid,tulge uksetaha mulle.

 

1 Kord sa juba andsid vale aadressi... Kes ukse peale tuli oli vanem mees ja rääkis vene keelt.

Muide, lasen sõbral pildid teha teie convidest ja värkidest. Saadan need modele pärast ja vaatame mis saab saad banned foorumist parem.

 

Cheerz, rohkem ma postitusi ei tee kuna ma loodan, et õige ostja ka loeb terve teema läbi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sven tal nimeks ja elab tartus, kasutaja pole tema oma see kasutaja mu sõbralt üle lastud ja ta lasi mingi IP lock peale panna ja sõber enam kasutajat tagasi ei saa recovida.

MSN tal kui ma ei eksi : [email:2frambny]Svenn_poiss@hotmail.com[/email:2frambny]

 

Ta pole esimene omanik ning hoiatan kes ostab pärast ärge vinguge, et kasutaja tagasi tiritud,

 

Cheerz

 

Pedeks läinud idioot?

 

---------- Post added 06-03-11 at 20:09 ----------

 

Sa oled 2 mu sõpra üle lasknud. See oli mingi ~5 kuud tagasi kui Battlescapes said tuttavaks mingi vennaga ja ta rääkis, et tal müüa rs acc.

Teise sõbraga sama lugu. Nad mõlemad andsid sulle rs infod, et saaksid teha appeal jne. Tegid ära siis rääkisid neile, et appeal declined kuigi sa valetasid ja lubasid raha saata neile aga see jäigi tulemata. Need kasutajad 2 tk on sul praegu bank kokku pandud ma vaatan ainult ~400m on puudu.

 

Selle koha pealt ka eksid, ma näinud mingeid lure pilte 500m+ väärtuses.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
1 Kord sa juba andsid vale aadressi... Kes ukse peale tuli oli vanem mees ja rääkis vene keelt.

Muide, lasen sõbral pildid teha teie convidest ja värkidest. Saadan need modele pärast ja vaatame mis saab saad banned foorumist parem.

 

Cheerz, rohkem ma postitusi ei tee kuna ma loodan, et õige ostja ka loeb terve teema läbi.

 

Hhahahaha mis kuradi vanamees:D,ma polegi kellegile oma adret andnud sa retard.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.