Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Auto Audio & Helitehnika

Soovitatud postitused

(h)hey , olen ise suuri tümmi fänn , so olen asjaga väga kursis endal hetkel

see siin siis 800w paharett ;)toas ei saa punni põhja lasta kuna aknad ja kõik muu puruneb :)võimendiks star .. 800 watts :P võimendil 4kanalit, NTsobib 2kanalit woofrile ja 2ovaalidele, super hea heli, dnb...jne;) siin siis väiksed pildid sellest !

283zms.jpg

2h2kysn.jpg

hetkel müügis 130 euriga kuna tahan 1500 w killerit tuppa :)

aga kõik küsimused ja muu siia ! tehke oma võimudest ja muust helitehnikast pilte !

Ootan huviga !

vastan alati !

 

tervitan kevn !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu oma ei mahu pildile ära :D ,

 

Okei okei , tglt mul on mingi 200 watts subwoofer kuna ise eriti maja lammuttada ei taha :D

 

Aga samas need kärvakiled pidid väga kahjustada saama igast 1500 watts löögist :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
3500w autos ??? Ulme rsk ..:D :D

 

20,000w kõrval on see köömes.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal on 600w subfoower, kirjutasin vist õigesti.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mrkevn, kus asud? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal on autos 1500ne supakas korralikus kastis, seal taga kahe kanaliga võim mille koguvõimsus siis 400. Küsimus siis, et kuidas oleks mõtekam teha kui tahan kõllidele ka võimu järgi vedada? Kas osta kõllidele teine võimendi? Näiteks nelja kanaliga ja siis panna 2 kanalit tagumiste taha ja 2 esimeste? Või oskab keegi mingit head varjanti pakkuda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

UP ! hetkel 2 s-90 ühte kasti laotud võimuks yamaha ressiiver + väike lisa võim toidab küll aga tahaks vist vähe kõvemat võimu taha , aga äkki kellegil on pakkuda originaal radiotehnika võimu ise teeks vähe ümber , oleks hea tulemus ma usun ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hmm mis su võimu RMSid kanali kohta ja mitme oomi peal.

sul nagunii mingi 800w max mingi 4 ohmi peal...

ja sinu 3,5kw(arvatavasti MAX) purustas klaasid, siis miks on SPL autodel klaasid terved Eestis, kus watte kõvasti rohkem sees ja rõhk suurem.


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

see oli 2 aastat tagasi genfi autonäitusel , võistluste ajal testri all tõmbas tagu klaasi lajali ja sinna see võistlus jäigi . subwoofriteks olid kaks 18 die-cast Infinite baffle free air subwoofrit 1500W , ja võimendiks oli üpris kallis isend mrx-m240 alpine monoblock SUB amp 4800w max

. Kunagi töötasin proaudios tartus siis sai sierrale peale ehitatud .

 

võimust siis niipalju ◦1500W RMS x 1 At 4Ohms

◦2400W RMS x 1 At 2Ohms

◦4800W MAX Power

 

◦Ultra Clean Sound Output

◦Internal Monitoring System Optimizes Power Output

◦Black Finish

◦CEA-2006 Amplifier Ratings: 1500W RMS x 1 [4 ohm @14.4V =1% THD + N]

◦550W RMS x 1 [2 ohm @ 14.4V = 1% THD + N]

◦S/N: 82dB (ref: 1W into 4 ohm)

◦Remote bass knob compatible (RUX-KNOB, sold separately)

◦Dimensions (HxWxD): 2.25" x 18" x 9"

Muudetud liikme mrkevn'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tagaklaas oli siis juba mõradega või kahjustada saanud.

Jutu järgi oled küll mingi 17 max, mitte 21+(arvestades seda, et seal töötamiseks ei piisanud põhikooli haridusest ehk 16+2/3/4 ja siis töötamine seal mingi aasta vähemalt? ja siis kuna see toimus "kunagi" siis mingi aasta kaks veel juurde ja vanuseks tuleks mingi 22?)


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Plaan on hea ja rahakotile kõva mats aga usun ,et see asi hakkab lärmi tegema , kasti suhtes niipalju ,et mõõtmed ja need tehtud ja mitme liitrist kasti vaja oleks , kui mul aega tekib siis ma võin sulle kasti kokku panna väikese tasu eest .

Kavatsed autos kuulata või toas ?

Muudetud liikme mrkevn'i poolt
..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.