Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kuna võrumaale tullakse lööma?

Soovitatud postitused

Oeh, kõvad vennad. Kõik olete suured minejad, aga kui minekuks läheb siis hakkavad tulema vabandused. Parem oleks, kui te selliseid kõvasi mehi siin ei mängiks , ma pakun, et nüüd tuleb sõda minuvastu lahti. See ei anna teile mitte midagi, kui te siin koguaeg plõksite üksteise vahel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
võrumaal on kõik täiesti debiilikud koos, see koht tuleks üldse ära kaotada kaardi pealt

 

Ma olen sinuga mingil määral samal arvamusel, sest nagu ma aru olen saanud, kui ka sealt läbi sõitnud vms, siis alati näinud mingeid vanade buumeritega skinne(tonte), kes märatsevad ja laaberdavad kuskil. Muidugi on seal ka palju normaalseid inimesi, aga neid SKINNE, kes pole algkooli lõpetanud, on seal rohkem kui mujal Eesti väikelinnades kohe kindlasti. Aga ega ei hakka sügavamale ka minema, see on lihtsalt minu arvamus Võrust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oeh, kõvad vennad. Kõik olete suured minejad, aga kui minekuks läheb siis hakkavad tulema vabandused. Parem oleks, kui te selliseid kõvasi mehi siin ei mängiks , ma pakun, et nüüd tuleb sõda minuvastu lahti. See ei anna teile mitte midagi, kui te siin koguaeg plõksite üksteise vahel.

 

Ei anna sõda sulle, mõistan sind :) Aga kui kaas foorumlane küsis,kes oleks käpp, siis ma olen nõus, kui peale võetakse kuskilt.

Sel juhul ma ei näe probleemi, sinna minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen sinuga mingil määral samal arvamusel, sest nagu ma aru olen saanud, kui ka sealt läbi sõitnud vms, siis alati näinud mingeid vanade buumeritega skinne(tonte), kes märatsevad ja laaberdavad kuskil. Muidugi on seal ka palju normaalseid inimesi, aga neid SKINNE, kes pole algkooli lõpetanud, on seal rohkem kui mujal Eesti väikelinnades kohe kindlasti. Aga ega ei hakka sügavamale ka minema, see on lihtsalt minu arvamus Võrust.

 

Seal on tõesti 90% noortest täiesti vigased inimesed. Ühikas elab üks noorem tüüp, kes on pärit võrust, rääkis, et neil on seal lihtsalt nii igav, et mingi seltskond käibki linnas ringi ja peksavad lambist inimesi, tuttavad asjad on seltskonnas, need saavad ka.. On see siis tõesti normaalne koht? Mul aju lihtsalt ei võta, kuidas türa saab üldse nii olla, väike linn enamasti peaks just kokku hoidma või kuidagi, no aga see võru, persekukkunud vennad kõik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Heh, klassivend rääkis ka, et Revo pidi mingi sitakott olema Võrus. Tal ei pidanud eriti sõpru olema ning lihtsalt suvalisel rahval tagant järgi lonkima, et nö seltskonda sulanduda. Ta pidi mingi suht jooksupoiss ka olema klassivennal. Mingi klassivend laseb poes ära käia, suitsu osta, toob isegi koju kätte, et 2 suitsu saada.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.