Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Muusika, Muusika ja veelkord Muusika!

Soovitatud postitused

Tervitusi.

Tegelen juba pikemat aega sellise " kõva stiili " muusika produtseerimisega, nüüd on plaanid suuremaks kasvanud ja tugevamalt tegelema hakata.

esialgu sooviks siiralt, et inimesed pakuks nn " artistinimesi "

Kui leian sobiva, muudan selle postituse üliseffiks ja siia hakkavad tulema lood, live videod kuidas lood sünnivad, niisama igast manti jpm ! Aitähh meeldiva tagasiside eest (:


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mina isiklikult arvan, et selle nö. artistinime peaks igaüks omale ikka ise mõtlema. samas milleks on üldse vaja mingit ulmelist nime, et lihtsalt muusikaga tegeleda? küllap on see juba traditsiooniks saanud.

mina sulle nime ei paku, küll aga sooviksin sinu loomingut kuulda. on neid kuskilt võimalik kuulata?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hei, nooti oskad, et ikka kollalik muusika tuleks välja? Kas sa kavatsed midagi sisse laulda? Sa võid omal kodus paberile kirjutada mingi 10 varjanti ja siis mõtiskleda, miks on just see nimi eriline, samuti pane end publiku asemele, siis sa umbes tead mis publik arvab sellest..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks ei võikski olla näiteks "Tavs/Tavss"?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

hei ja tänud tagasiside eest! hetkel kahjuks ei saa loomingut jagada, kuna stuudio arvutid on uuendamisel + enda arvuti katki.. kasutan atm ise seda juttu kirjutades teletoni.. kinda annoying.

aga igastahes.. noo artistinimi ei peagi midagi ulmelist olema.. aga noo niisama eesnimed oleks kaa kohatud ju, ega? jah, meid pundis kaks tüüpi :)

 

aga ei, ausalt kasvõi soovitage midagigigi. ja ps niipea kui stuudio tagasi töökorda läheb, tuleb mass post igast infoga :)

 

stay tuned :)

 

---------- Post added 28-02-11 at 21:58 ----------

 

Miks ei võikski olla näiteks "Tavs/Tavss"?

 

sest see pole mu nimi ega hüüdnimi, vaid sõbra : D


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hei ja tänud tagasiside eest! hetkel kahjuks ei saa loomingut jagada, kuna stuudio arvutid on uuendamisel + enda arvuti katki.. kasutan atm ise seda juttu kirjutades teletoni.. kinda annoying.

aga igastahes.. noo artistinimi ei peagi midagi ulmelist olema.. aga noo niisama eesnimed oleks kaa kohatud ju, ega? jah, meid pundis kaks tüüpi :)

 

aga ei, ausalt kasvõi soovitage midagigigi. ja ps niipea kui stuudio tagasi töökorda läheb, tuleb mass post igast infoga :)

 

stay tuned :)

 

---------- Post added 28-02-11 at 21:58 ----------

 

 

sest see pole mu nimi ega hüüdnimi, vaid sõbra : D

 

kui teid on kaks, siis võiks nimi olla mitmuses ning kuna te teete hardstyle'i nagu ma aru sain, siis võiks nimi olla kuidagi sellega ka seostatud?

natuke mõtteainet, küllap mõtlete ka ise omale midagi sobivat välja.

 

// ning jään huviga teie toodangut ootama.

edu ja jaksu!

 

// tuli meelde, kuidas endale artistinime leidsin.

vaatasin igasuguseid pakendite karpe (plaadikarbid, arvutijuppide karbid jms) ning kuskilt jäi kohe üks sõna silma. seda veidike muutes oligi sobiv nimi olemas. lihtne!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

positiivne on see, et õhtuks saab loodetavasti stuudiokasti korda, kuid kõlarid on ikka jätkuvalt umbes :/

 

---------- Post added 01-03-11 at 10:54 ----------

 

ahh madafakk. tänanetööpäev läheb nii perse, et vaevalt ma kodus midagi teha jaksan.

suutsin mingisegi gripi korjata endale külge .. aga ei jea . samas tahaks juba meeletult teha midagi, kuna nagu ma nägin, siis vähemalt paari inimest huvitab (:


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.