Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[ÕPETUS]Kuidas ohutult raha kanda üle ühelt kasutajalt teisele[ÕPETUS]

Soovitatud postitused

VIP

See õpetus näitab, kuidas ohutult raha kanda ühelt kasutajalt teisele. Ma ei saa garanteerida teile, et see töötab, aga kuide järgite neid nõuandeid, siis peaks teil vahelejäämise võimalus nullilähedale olema.

 

NÕUANDED:

1. Ära kasuta multi logon et tradeda oma kasutajatega, mis sellest, et see on väga lihtne. Mõtle selle peale, et see on väga riskantne.

 

2. Ära trade raha otse ühelt kasutajalt teisele, midagi vastu saamata. Eriti veel ülerahvastatud kohas.

 

NIPID:

 

1. Staking - Kasuta oma sõbra abi nii, et su sõber logib sisse sinu ühte kasutajasse ning sina oled teises ning stakege. Aga nii, et võidab see, kelle kontole raha soovid.

 

2. Vana hea "quiting runescape" nipp. Jookse ülerahvastatud kohas ringi ja spammi teksti "Quiting runescape, giving my stuff away", et rahvas sulle järgneks. Kuid lõpus annad siiski asjad oma teisele kontole.

 

Good luck.

 

Õpetus on täielikult koostatud minu poolt ning ma ei keela teil ilma minu loata seda kopeerida mõnele muule saidile. Ja kui ma isegi keelaks, arvatavasti poleks sellest tolku, kuna keegi keelust kinni ei peaks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga miks ei tohi otse üle kanda ?

Jagexil oli isegi vote, et mida ootad free tradest kõige rohkem ja seal oli variant "Giving gift to my friends" või midagi sellist.

Kui annad niisama raha läheb see ilmselt gifti alla ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No mul on mõeldud selles mõttes, et nad võivad kahtlustama hakata, et tegu on RWT-ga, kui palju nii traded ühe kasutajaga.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.