Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Keegi sooviks acc shareda ?

Soovitatud postitused

ma ise ei saa eriti mängida aga kui mängin siis ikka lvlid questid jne tulevad :D et kui mängimise aeg siis ei jooxe niisama ringi jne. et treenin ikka või teen queste ja pk-n :P et kui tahad add msn [email:3ch0uv1z]rsdanel@hotmail.com[/email:3ch0uv1z]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mina?:Dma 12 aga mängin hullult rune

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lvl 3 acci nii tore shareda:D:D, aga noh kahekesi saaks hea pure valmis.

Aga mis statsid tal on ?

Ma muidu 14

[email:2mbpf83h]rammstein107@hotmail.com[/email:2mbpf83h] kui tahad ja ma tahan aint melee pure teha, mingit ranget ei viitsi lasta:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kle l1ve, tee oma esimene post selgemaks ning kirjuta sinna kohe, et sa tahad shareda teiste acci, mitte enda oma.

Su postist sain aru ma nii, et sa tahad oma seda puret shareda.

Enda acci ma ei shari, sry.

 

jah, said valesti aru, võibolla minagi kirjutasin valesti.

 

Et , kokkuvõttes, tahan mina Sinu (ma ei mõtle just sind :D ) kasutajat shareda. Mitte mu puret, kuna pure ma müün ültse kas maha , ja ostan Mille , või jätan alles !

 

aa, nyyd sain aru, ma shareks vb enda tulevast stakerit, hetkel 45 45 1, plaanis 99 99 1 pray 1:D, msn signas kui on soovi

 

ei, pole soovi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.