Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Membership pin 8m/4€ each

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
no ma ei tea tõesti, kui need uued liitujad on jõle ässad "ette ei anna" aga kelleks kurat sa ennast pead, et alla 40 tehinguga inimene ntks 15-20 tehingut peaks sulle, uuele jobule ette andma, kes on 90% kindel scammer?

 

Ausalt sinusugused tühjakargajad avaldagu oma arvamust mujal! Ja ma ei palu alla 40 tehinguga kasutajatel mulle 100% ette anda. Loe reegleid uuesti. Ja ära tule siia halvustama.


how-to-make-a-forum-signature.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Põhjus, et kõik ise sisestad on see, et pinnid on 3minuti omad? Kui ostaks bulk ja need pole 3minuti pinnid, siis lisa: [email:1m55sjxa]markojsu@hotmail.com[/email:1m55sjxa]

Edu müümisega,

NK

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Põhjus, et kõik ise sisestad on see, et pinnid on 3minuti omad? Kui ostaks bulk ja need pole 3minuti pinnid, siis lisa: [email:2wy0zi37]markojsu@hotmail.com[/email:2wy0zi37]

Edu müümisega,

NK

 

Tänud. Msn lisatud.


how-to-make-a-forum-signature.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

3min omad jah.

See võib tunduda kahtlane, kuid ma ei soovi OMM kasutada. OMMiga võib juhtuda nii, et ta ei jõua õigel ajal ära acceptida pinni. Siis ka mul jälle kahjum sees. Reeglid on paigas, kui need ei istu inimsele, siis enda valik :)

 

EDIT: OMM-i ei maksa mina ega ka mitte ei otsi.

 

---------- Post added 26-02-11 at 01:20 ----------

 

UP!

See miinus üks seal tehingutes, see täiesti suvalt pandud. Admin lubas ära parandada selle vea.

 

---------- Post added 26-02-11 at 10:56 ----------

 

bump!

KAMPAANIA: 3 kiiremat ostjat saavad 7M rsgp või 3.5 euroga membuks!!

 

---------- Post added 26-02-11 at 12:15 ----------

 

Tehingute limiit langes 20ne peale!!!


how-to-make-a-forum-signature.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.