Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Võimatu stakida.

Soovitatud postitused

Minu meelest on arena keeratud täiesti puusse.

 

Täiesti võimatu on stakida. Kõik kasutavad miskeid ime relvi :S Olen näinud dragon scimmisid, mis hitivad kaks korda, silverlighti moodi sharp mõõke, mis hitivad 200+ koguaeg, pikki iron longi moodi asjandusi, mis hitivad 250+ ...Rääkimata veel sollist. Ainuke viis, kuidas tänapäeval stakida, ongi boxing(kahjuks ainult boxing on 70% luck). Ei ole veel ise üle 500k stake teinud kordagi, aga siiski on kõik täiesti ulmeline. Eriti haige on veel see, et inimesed karjuvad ´´whipping´´, aga peale duelli algamist, vahetavad oma relva millegi teise vastu.

 

Vanasti oli palju lihtsam ...kui keegi karjus ´´ddsing´´, siis see ka oli nii ...

 

Või mis te arvate?


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõsi, aga proovi ise ka teha siis nii, et karjud ddsing ja stake alguses vötad ags/vls?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pead oskama ajaga kaasas käia.

Palju imelikum oleks, kui 3 aasta möödudes oleks ikka dds ja whip parimad relvad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tõsi, aga proovi ise ka teha siis nii, et karjud ddsing ja stake alguses võtad ags/vls?

 

ags ei saa võtta , sest se on 2 handed , kui teed ddsingut siis pannakse , et 2handed weppe ei saa kasutada

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pead oskama ajaga kaasas käia.

Palju imelikum oleks, kui 3 aasta möödudes oleks ikka dds ja whip parimad relvad.

 

Eluhäää oleks!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Need nii nimetatud "silverlightid" on Chaotic weaponid. Sinna ei saa midagi teha, et no honour staketakse.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Muidu kõik norm minu meelest aga see SOL ajab küll ikka väga närvi


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Miks see sol siis nii hea on, ise ma ei mõista, sest strength ja värk ei ole just kõige kõrgem. Special on siis, aga mida see täpsemalt teeb vms?

 

http://runescape.wikia.com/wiki/Staff_of_light

 

---------- Post added 22-02-11 at 22:48 ----------

 

sa ütled,et aint box on 70% luck?

kui inimesed teevad ddsi siis see pole luck ,kummal paremad speccid tulevad??

 

 

STAKING=LUCK ,et julge boxida.

(Tee korralik pray 1 boxer)

 

dds+whip duellis saab vastasele teha lihtsamalt pähe. Kui takistused on aktiveeritud ja sa tead, mis teed, siis ei ole raske ju? Skilli igal juhul rohkem kui boximises- esimese löögi saamine, korrektselt speciali kasutamine+ samal ajal fightmodede vahetamine.

Kahjuks treenimine ei ole minu ala ning häid stakereid inimesed kahjuks ei müü.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.