Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Joint

Soovitatud postitused

SUPERVIP
neela mõõka, uustulnuk.

 

Tõesti mõtled, et see väljend on nii lahe ja originaalne? Kaua sa juba kordad seda igalpool?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
neela mõõka, uustulnuk.

 

"tuledraakon" irw.

 

Tõesti tahaks teada, mis kuradi vend sa üldse oled siin teisi paika panema? "Milline näed sa välja?" teemasse paned 12-aastase poisi pilte, kes tegelikult pole sinagi. Ma tahaks näha, milline sa ise tegelikult siis veel välja näed..? Ja nagu ma siin nägin, siis sa ei oska teiste inimeste lauseidki õigesti välja lugeda, selline asi saab olla ainult vanuses kinni. :) Mõtle välja nüüd mingi lahe repliik, ning pane mind paika, pablo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõesti tahaks teada, mis kuradi vend sa üldse oled siin teisi paika panema? "Milline näed sa välja?" teemasse paned 12-aastase poisi pilte, kes tegelikult pole sinagi. Ma tahaks näha, milline sa ise tegelikult siis veel välja näed..? Ja nagu ma siin nägin, siis sa ei oska teiste inimeste lauseidki õigesti välja lugeda, selline asi saab olla ainult vanuses kinni. :) Mõtle välja nüüd mingi lahe repliik, ning pane mind paika, pablo.

 

kuidas unbanni said, virve?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tõesti tahaks teada, mis kuradi vend sa üldse oled siin teisi paika panema? "Milline näed sa välja?" teemasse paned 12-aastase poisi pilte, kes tegelikult pole sinagi. Ma tahaks näha, milline sa ise tegelikult siis veel välja näed..? Ja nagu ma siin nägin, siis sa ei oska teiste inimeste lauseidki õigesti välja lugeda, selline asi saab olla ainult vanuses kinni. :) Mõtle välja nüüd mingi lahe repliik, ning pane mind paika, pablo.

Poisil on menstruatsiooni tase kõrge


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.