Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

orjan soodsalt

Soovitatud postitused

Ei soovita selle kasutajaga tegemist teha, proovis mulle p2p pin müüa aga kui jutu ajasin MM'i peale siis hakkas väga segast teemat ajama ja blockis ära mind, teades et kes ma olen - ja kui küsisin kes siis, sain vastuseks MUNN :D

 

Üldiselt kutt on lihtsalt 1 failed scammer .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei utleks kuna mina olen ostnud ja pole problat olnd

 

---------- Post added 18-02-11 at 02:03 ----------

 

lugesin teie msni teksti ja ma ei utleks et tema uritas rohkem olid see sina ta saatis mule teie vestluse sina oled nr 1 failed scammer

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei utleks kuna mina olen ostnud ja pole problat olnd

 

---------- Post added 18-02-11 at 02:03 ----------

 

lugesin teie msni teksti ja ma ei utleks et tema uritas rohkem olid see sina ta saatis mule teie vestluse sina oled nr 1 failed scammer

 

kas on olemas üldse 25päevaseid p2p pine ?

 

Ja miks ta üritas mulle müüa ja 3 minutit pärast seda osta 7miljoniga uut pini ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1 asi veel - miks mind ära blockida peale seda, kui pakun talle varianti, et kasutada moderaatorit nimega Martin MM'ina.

Muidugi ei tahtnud ma talle ette anda, mu kasutajal pole e-maili,bank pini ja ma tean aind kasutajanime + pw'd ei mäleta eelmisi paroole, ta oleks võinud vabalt mu kasutajal parooli ära vahetada ja ma ei oleks saanud kottigi teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tervita oma sõpra siis minupoolt, kes tegi mu õhtu toredaks, kuna sain veel sellise toreda teksti.

 

pmst. kutt ähvardas mind, et ta isa on maffiast ja põgenes just hiljuti soome vanglast.

pidin kuuli saama mitte peksa, kui kedagi väga huvitab mis täpsemalt kirjas oli siis võin avalikustada selle toreda kraami :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tervita oma sõpra siis minupoolt, kes tegi mu õhtu toredaks, kuna sain veel sellise toreda teksti.

 

pmst. kutt ähvardas mind, et ta isa on maffiast ja põgenes just hiljuti soome vanglast.

pidin kuuli saama mitte peksa, kui kedagi väga huvitab mis täpsemalt kirjas oli siis võin avalikustada selle toreda kraami :)

 

:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.