Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pureja Peni , ainulaadne skiller & pure !

Mis sa arvad minu kasutajast ?  

114 liiget on hääletanud

  1. 1. Mis sa arvad minu kasutajast ?



Soovitatud postitused

VIP

Acc täitsa normaalne 8/10 Kuid iseloomule mis sellel lapsel on annab soovita. Nii et kokku paneme sulle 2/10. Arenda ennast natukene.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Acc täitsa normaalne 8/10 Kuid iseloomule mis sellel lapsel on annab soovita. Nii et kokku paneme sulle 2/10. Arenda ennast natukene.

 

Mis mu iseloomul viga ? :laugh: Mulle lihtsalt ei meeldi , kui siin on juba 2 lehekülge vaidlusi eesti keelest ! :glare:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mis te arvate ? Kas teha runest paus või müüa acc maha ? Muidu kellel on soovi siis annaksin acci ära . Tegin just Constructing 30 ja Farming 10 . Total on 957 . Aga pangas on 7,3M+ sularaha ja veel palju ruune jms. ehk panga väärtus mingi 8M . Annaksin kogu kupatuse ära 450.- .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tsitaat:

Algselt postitas Kanakukk_jr Vaata postitust

Tee att 32, str 25, def 11, pray 24 (siis ei ole noob, ei saa protectida) range 40, mage 62. Siis omad igal pool.

Ära õpeta.

lol :D pärios hea õpetus


[sIGPIC][/sIGPIC]

Sanderolenv@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Keegi ostaks 450.- `?

Täna oli viimane membershipi aeg . Mõtlesin et sitta kah ja rasikasin täna ~1M , et saada Farming 30 (ranked) ja Construction 40 (pildi unustasin) . Farmingut ja Constructionit tegin koos . Istutasin majas willoweid ikka ja jälle (H)

 

ScreenShot002-39.gif

 

ScreenShot001-65.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

miks sul nii sitt videokaart on ? ;o

pilte lausa jube vaadata,

picleid näha nagu laialivalgunud jörri.

 

ja btw, se acc pole elutee peal 450 eeki väärt ;*

kui sis ainult slejuhul, kui kõik teised saavad reseti. ja sinul jäävad need alles.

 

aga nooh jah. gl.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.