Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:rs mille 20 krooni tükk

Soovitatud postitused

20 krooni milli eest,kasutame mmi voi sina/teie saadate raha ennem/võime teha ka väikeste summade kaupa kui usaldus puudub ja mmi ei taha MSN:saarjoe4@hotmail.com

 

Niisiis okei nyyd siis nii et endless amount(tegelt ei ole:D) aga piisavalt et teid ära elatada:D ,jälle müügis:) 20each.

AINULT 10+ MÜÜN! kui 10- siis 30ea:D

 

 

JA VEEL 1 UUENDUS:) läheb paremaks,100m+ on 15 ea ning on ka h2h võimalus kui elate taebla lähedal:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Millegi pärast ma arvan , et üritad talt 5M välja pressida.

Kui sul on mingi kindel tõestus postita see scammerite alafoorumisse.

 

Kes veel spämmib niisama saab warni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kuule, ostan aint juhul kui sina käid enne


Minu E-Mail on [email:dsv408eb]mtallmere@hot.ee[/email:dsv408eb] ja MSN messenger on [email:dsv408eb]martinallmere@hotmail.com[/email:dsv408eb] (eelistan messengeri) Stre tegemist ootan kah alati :) vaja 90+ saada see :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Ära ürita midagi talle ära panna.. see vend kes talt ostis 5M üritas lihtsalt talt veel 5M välja petta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma naeruvääristaks natuke su hindasi, te-rs cashi myyjad langetate yksteisev6idu hindasi. 3 kuud tagasi olid hinnad 35-45 each, ja praegu 15-25 each. Tahaks teada kuhu me j6uame 3 kuu pärast ? Palun 2ra kustuta seda posti ja 2ra s6ima spammeriks, m6elge natuke lihtsalt selle üle järele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma naeruvääristaks natuke su hindasi, te-rs cashi myyjad langetate yksteisev6idu hindasi. 3 kuud tagasi olid hinnad 35-45 each, ja praegu 15-25 each. Tahaks teada kuhu me j6uame 3 kuu pärast ? Palun 2ra kustuta seda posti ja 2ra s6ima spammeriks, m6elge natuke lihtsalt selle üle järele.

 

Mõtle uuesti. ( Kehtib põhimõte kui tahad Milidest ruttu lahti saada müü odavalt )

Jõuame sinna et varsti on Milid 5 Krooni each. Mulle see sobib. Kui müüjatele ei meeldi otsigu endale õige töö.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mõtle uuesti. ( Kehtib põhimõte kui tahad Milidest ruttu lahti saada müü odavalt )

Jõuame sinna et varsti on Milid 5 Krooni each. Mulle see sobib. Kui müüjatele ei meeldi otsigu endale õige töö.

 

 

Mulle sobiks ka 5.- ea :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära ürita midagi talle ära panna.. see vend kes talt ostis 5M üritas lihtsalt talt veel 5M välja petta.

 

kusjuures tahtsin osta 10 milli...algul oli tal mingi jama et acci pass vahetatud ja siis pidin kell 20.00 ostma... aga kell 20.30 vms leppisime kokku et 10 mini world 22...njah 5 mini pärast oli ta appear offline...nati kahtlane mudu...aga noh mai tea äkki siis nyyd läks nett ära:confused:


2zzru6u.gif

 

vahvel.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kusjuures tahtsin osta 10 milli...algul oli tal mingi jama et acci pass vahetatud ja siis pidin kell 20.00 ostma... aga kell 20.30 vms leppisime kokku et 10 mini world 22...njah 5 mini pärast oli ta appear offline...nati kahtlane mudu...aga noh mai tea äkki siis nyyd läks nett ära:confused:

 

ei läind nett ära ma pole täna veel sittagi müünd,mingi 60m aint vms

vabandust kõigile kellele lubasin aga ilma jätsin:S homme saate kindlasti mis vaja teil ,ja

uuendus,usaldan middlemanni MMima:) kõigil kellel soov kontakteeruge

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõtle uuesti. ( Kehtib põhimõte kui tahad Milidest ruttu lahti saada müü odavalt )

Jõuame sinna et varsti on Milid 5 Krooni each. Mulle see sobib. Kui müüjatele ei meeldi otsigu endale õige töö.

 

Sa oled siin foorumis siis ainus mode kes nii arvab, ja sinu jutu j2rgi sulle sobib, et see foorum v2lja sureb. See on rsi musta turu foorum, ja kui millid on tasuta, siis pole sellel foorumil ju m6tet:), ylej22nd juhtkond on sinust teisel arvamusel, v2hemalt siuke mulje on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa oled siin foorumis siis ainus mode kes nii arvab, ja sinu jutu j2rgi sulle sobib, et see foorum v2lja sureb. See on rsi musta turu foorum, ja kui millid on tasuta, siis pole sellel foorumil ju m6tet:), ylej22nd juhtkond on sinust teisel arvamusel, v2hemalt siuke mulje on.

 

I dont think so. Nimeta asju õigete nimedega? Kes moded : Middleman? See nub üritab ju koguaeg mulle ära panna, ise kaitseb scämmereid. Aga edu.

 

Palun ennem õpi kirjutama kui tuled minu väiteid maha tegema. Sa lihtsalt ei saa pihta , et te saate täiega tünga kui ostate merchanteritelt.

 

Pealegi ega kui Milid lähevad veel odavamaks, müüakse kasutajaid ja membershippi nagunii siin foorumis edasi. Teiseks sellisel rs foorumil ei saagi välja kujuneda mingit kindlat seltskonda kui koguaeg keegi scammib ja päevas saab 10 kasutajat bänni. Õigupoolest ma pooldan vägagi , et selle foorumi osatähtsus muutuks rs teemadelt , muudele teemadele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.