Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Paluksin abi SE X8

Soovitatud postitused

Tere.

 

Nii, ostsin siis eile omale Sony Ericsson XPERIA X8. Nüüd tahaks tõmmata peale mänge. Installisin http://www.mobile9.com, kuid ei oma nii palju teadmisi, kuhu need telefonisse saveda.

Seega küsiksin abi mõnelt isikult, kes on sellega kokku puutunud ja oskaks aidata mind.

Kas keegi ütleks, kuhu tuleks see saveda?

 

Ette tänades,

Kakatrall


Foorum pole peldik, kuhu peaksid Sa s*ttuma !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Pmst olen paljudesse kohtadesse juba tõstnud, kuid kui võtan USB juhtme tagant ära ja proovin selles kaustas seda mängu leida, siis pole midagi...


Foorum pole peldik, kuhu peaksid Sa s*ttuma !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pmst olen paljudesse kohtadesse juba tõstnud, kuid kui võtan USB juhtme tagant ära ja proovin selles kaustas seda mängu leida, siis pole midagi...

 

Mul oli sama probleem kunagi enda telefoniga. Kas sa lähed sinna kausta manuaalselt või kasutad mingisugust programmi nagu file manager? (peaks sul telefonis olema sarnane programm, mul on, sellekaudu sain korda)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mängude jaoks on telefonis android market, mitte mingi mobil9...


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Või siis installi Froyo 2.2 peale. Endal ZTE bladele installisin ka. Igaljuhul tee arvutisse backup. Kuna garantii kaob sellega, kui see peale lasta. Kui midagi perse läheb siis backup failid tagasi telefoni ja korras. Muidu saadetakse sind lihtsalt pikalt.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.