Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Pinne 7M each pinni sisestan ainult mina mm teie poolt!

Soovitatud postitused

Tere siis alustasin ka pinnimüümisega nagu pealkirjas on öeldud siis müün 7m each .. Niiet kui ei usalda siis kasutame teda või teie poolt makstud mmi . Käin ette vaid inimesele keda tean või 30+ tehinguid . Pinni stock on hetkel 10 niiet hakake pakkuma või pm mulle lisage msni mind ka kui vaja [email:y9oacade]taavi313@hotmail.com[/email:y9oacade]

 

Minu andmed:

Nimi : Taavi P

Msn:taavi313@hotmail.com

Asukoht : Harjumaa

Hind : 7m

Moodus : Käid ette väi ostad MM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei soovita, andsin parooli, jamas oma pool tundi ja asja ei saanud, ütles et pean kontost välja logima, muidu ta ei saa teha mind memberiks :(


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma usun, et tal on täitsa õigused ise sisestada, kuna ma arvan, et tegemist on 3min pinnidega (s.t., et peale pinni kätte saamist on 3 minutit aega sisestada). Kui see pinn kopeerida veel edasi võib ajast puudu jääda, aga kuna tehinguid 4 - 83%, siis natuke kahtlane tõesti, aga edu pinnipoega :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei soovita, andsin parooli, jamas oma pool tundi ja asja ei saanud, ütles et pean kontost välja logima, muidu ta ei saa teha mind memberiks :(

 

Sry ma pidin kohe trenni minema ja mul krediit kaart mingi jampsis just tegin ühe memberiks maeitea miks ma sind ei saanud teha , aga see oli erand ei kasuta krediitkaarti enam nüüd on ainult pinnid. Ja Gera said scammi?

 

---------- Post added 15-02-11 at 20:13 ----------

 

Ma usun, et tal on täitsa õigused ise sisestada, kuna ma arvan, et tegemist on 3min pinnidega (s.t., et peale pinni kätte saamist on 3 minutit aega sisestada). Kui see pinn kopeerida veel edasi võib ajast puudu jääda, aga kuna tehinguid 4 - 83%, siis natuke kahtlane tõesti, aga edu pinnipoega :)

 

Tal õigus kasutan küll 3 minuti pinne ja see 4 tehingut 83 % on sellepärast et kunagi ammu tekkis arusaamatus ühe vennaga kellel pidin tegema fm 96-98 iga lvli tagant pidin saama pinni tegin 97 ja siis ta ei andud pinni ja ma ütlesin , et enne edasi ei tee kuna pinni annad ja siis ta kutsus mind scammeriks ja pani mulle negative feedbacki .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sry ma pidin kohe trenni minema ja mul krediit kaart mingi jampsis just tegin ühe memberiks maeitea miks ma sind ei saanud teha , aga see oli erand ei kasuta krediitkaarti enam nüüd on ainult pinnid. Ja Gera said scammi?

 

---------- Post added 15-02-11 at 20:13 ----------

 

 

Tal õigus kasutan küll 3 minuti pinne ja see 4 tehingut 83 % on sellepärast et kunagi ammu tekkis arusaamatus ühe vennaga kellel pidin tegema fm 96-98 iga lvli tagant pidin saama pinni tegin 97 ja siis ta ei andud pinni ja ma ütlesin , et enne edasi ei tee kuna pinni annad ja siis ta kutsus mind scammeriks ja pani mulle negative feedbacki .

 

Vaadates join date't ja post count'i, siis tundub, et üle ta ei lase (sorri kui eksin)

Edu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sry ma pidin kohe trenni minema ja mul krediit kaart mingi jampsis just tegin ühe memberiks maeitea miks ma sind ei saanud teha , aga see oli erand ei kasuta krediitkaarti enam nüüd on ainult pinnid. Ja Gera said scammi?

Ma ei öelnud, et sa scämmisid mind, ma lihtsalt ei soovita sind teistele.


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
NK sa eksisid . oleks pinanud sult ostma raisk :/

 

Ta on scammer vaadake lk

http://www.vahvel.net/showthread.php?67809-Scammer-Pini-M%FC%FCa&p=976116#post976116

 

Join date: Aug 2009, Post date: 800+.. Ja lased üle mingisugused 10€? Väga sad, Joosep.. Väga sad

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.