Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tasuta authid (siin ei küsita)

Soovitatud postitused

Tõsi, rsbots.net-i cliendiga saad paar tundi nädalas bottida, siis jälel auth feiled jne või ootad mingit authi terve nädala ja saad bottiga 1 päeva sellega ja jälle kööga sellepärast ma polegi kasutanud seda juba mingi paar kuud enam ja kasutan ainult rsbuddy clienti ,selle saab rsbuddy.com lehelt ja see töötab paremini kui rsbots.net-i client ja ei kasuta nii palju CPU seega saad korraga avada rohkem botte mitme kasutajaga , näiteks mul on 3 kasutajat 24/7 ja samal ajal pelan näiteks GTA IV, Fallot New Vegast või midagi sellist umbes ja mul suht maxed graafika ja töötab puhtalt kuigi 4GB ram ja 1GB videot.

Ja minu point on ka selles et seal paarsada scripti mis on tasuta ja nagu 24/7 töökorras ja ei pea ootama midagi , seda kasutab ka väga palju rahvast ja seal paljud scriptid palju paremad ja kiiremad kui siin ja seal on mingi 10-15 scripti mida peab ostma et neid ei saa nagu tasuta aga need ka odavamad kui rsbots.netis ja paremad

SOOVITAN SOOJALT!!!!!

Mul on pohh kui saan selle kirja eest mingeid varne või mis iganes, siiani olen käinud siin lehel mingi 2 korda kuus ja see leht suht hüljatud juba ja ega ei koti ka !! Hüvasti siis , pole mõtet postitada selle vastu midagi väljaarvatud "Thanks" :D olgu botterid õnnistatud, kunagi äkki muutub Runescape, Botscapeks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Herblore: 595xz2NJR4T9RH98GD

 

Ei soovita, sain bank cleani ! -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõsi, rsbots.net-i cliendiga saad paar tundi nädalas bottida, siis jälel auth feiled jne või ootad mingit authi terve nädala ja saad bottiga 1 päeva sellega ja jälle kööga sellepärast ma polegi kasutanud seda juba mingi paar kuud enam ja kasutan ainult rsbuddy clienti ,selle saab rsbuddy.com lehelt ja see töötab paremini kui rsbots.net-i client ja ei kasuta nii palju CPU seega saad korraga avada rohkem botte mitme kasutajaga , näiteks mul on 3 kasutajat 24/7 ja samal ajal pelan näiteks GTA IV, Fallot New Vegast või midagi sellist umbes ja mul suht maxed graafika ja töötab puhtalt kuigi 4GB ram ja 1GB videot.

Ja minu point on ka selles et seal paarsada scripti mis on tasuta ja nagu 24/7 töökorras ja ei pea ootama midagi , seda kasutab ka väga palju rahvast ja seal paljud scriptid palju paremad ja kiiremad kui siin ja seal on mingi 10-15 scripti mida peab ostma et neid ei saa nagu tasuta aga need ka odavamad kui rsbots.netis ja paremad

SOOVITAN SOOJALT!!!!!

Mul on pohh kui saan selle kirja eest mingeid varne või mis iganes, siiani olen käinud siin lehel mingi 2 korda kuus ja see leht suht hüljatud juba ja ega ei koti ka !! Hüvasti siis , pole mõtet postitada selle vastu midagi väljaarvatud "Thanks" :D olgu botterid õnnistatud, kunagi äkki muutub Runescape, Botscapeks :D

 

Nexus üldse hoopis teise süsteemi peal mis sitaks parem(väiksemad ban rated ja asjad), powerbot, rsbuddy jne koodiklickimise põhimõttel enamasti, nexus peaks värvi oma olema. ja türa sa paned selle cliendi kinni siis, hoiad cliendi lahti, lased niikaua boti kuni cliendi kinni paned.

ja mhm 3 boti ja gta iv 4gb ramiga...


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Auth sharing ei ole dead. Kui sisestad auth panelisse 2+ sama boti authi (limit peab olema 2 või rohkem), siis sa ei saa errorit ''Bot overusage, someone else using the same code, shuting down blabla.''

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Auth sharing ei ole dead. Kui sisestad auth panelisse 2+ sama boti authi (limit peab olema 2 või rohkem), siis sa ei saa errorit ''Bot overusage, someone else using the same code, shuting down blabla.'' Väike vihje, googlis on üleval vabavarana auth list (~1500 authi, pooled töötavad). 95% botidest olemas ja täiesti tasuta. Kes otsib, see leiab :)

 

Ma proovisin 4 boti kahe authiga tööle panna, ei saanud.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma proovisin 4 boti kahe authiga tööle panna, ei saanud.

 

Viskas selle errori? Ma pole nii proovinud, see oli teooria. Pärast seda, kui muutsin omal limit 1 to 2+ pole errorit enam saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

AutoSorceressGarden - 624xz8328rsbtvh6ey

AutoThieverPro - 234xz1PYRN28JAAD3Y

AutoThieverPro - 234xz1BBDU566UW26K

AutoPuroPro - 588xz1WDWFL6R0WD5Q

AutoSuperHeatPro - 491xz7NDDNEV7DL0SP

ExaMTA - 710xz5Q384DJFY5FUV

AutoSlayerPro - 436xz7Y2D45DH99MH

AutoAlcherPro - 88xz2GKS26KSJF0UH

AutoAgilityPro - 25xz5T7Y79AW4Q880

AutoAgilityPro - 25xz229UHG1C31YQ3

AutoCrabberPro - 107xz6RFU6RF79YK0N

Super GE Camper - 790xz4P9CK1FRTRU46

AutoPotatoCactisPro - 484xz1FD6PCY5K52MW

AutoFighterPro - 703xz6J93BWRC7VA1L

AutoSoulwarsPro - 167Xz13VFP4WF9U9PM

AutoRunecrafterPro - 129xz19WLEVNKJPNRK

PerfecticusPestControl - 668xz5MU7591UK18DK

AutoPlunderPro - 98xz7G1YYKE5VYKWC

AutoGhoulsNX - 473xz8HB4FYQ01GFU8

AutoGrenwallPro - 1034xz4QQ4K5EL8RCG2

AutoBankPC pro - 820xz4BNH0QCRCAYHP

AFT VIP chest open - 780xz1137QGYM59PA9

Test Auth - 671xz6BYT95AFHPC4Y

AutoFDK - 1047xz6T1YWFP8AF5S5

AutoDragonScale PRO - 736xz2MVRNSLHS6U5Q

AutoStealingCreation PRO - 883xz58WTE0A1R60F4

AutoPestControl PRO - 54xz8J8AS69RRJB83

AutoJewelry Pro - 799xz11MG0P6Y51BW5

AutoSmitherPro - 229xz4F1U8MYCLG750

AutoConstructionPro - 945xz7SBFREYBTDJWM

PerfectFighter - 343xz4Y1B7ARLHMSAK

AutoMTApro - 240xz5GLAKVJJ4WULJ

AutoTrawlerPro - 210xz5BKT5KAAF8CEW

Perfecticus Firemaker - 664xz84H0HHHMDQG44

Firemaker Pro - 66xz4297HN5VFQEMT

WarriorGuild PRO - 671xz6BYT95AFHPC4Y

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.