Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Lunari Rune accide pood [EUR v6i RSGP]

Soovitatud postitused

Panen kõik oma kasutajad siia müüki ja aegajalt uuendan, ehk lisan uusi kasutajaid!

Algul ütleks veel niipalju, et müün kasutajaid suht odavalt.

MÜÜN AINULT RSGP VÕI EESTI VALUUTAS!

PANK AINULT SWED JA AINULT SWED.

Kui kannate SEB v6i muust pangast saate kasutaja alles siis kui raha KINDLALT minu arvel kohal.Vahelt summa maksate ise ja see lisandub teie kuludele!

 

Käin ette 50+ tehinguga vendadele , modedele , adminitele ja sellistele kes tunduvad usaldusväärsed:)

 

KASUTAN AINULT SELLIST MSNI: [email:2ixpjuuj]kristjan95@hotmail.com[/email:2ixpjuuj] , kui lisate hakake ise rääkima!

On võimalik ka kõik kasutajad korraga endale osta , saab hinnast alla kaubelda ;)

 

1) KASUTAJA LVL 91 - MÜÜDUD KASUTAJALE OHUTUSKESKUS!

 

Kasutajast lähemalt:

 

Täiesti korralik kasutaja edasi arendamiseks.

 

Kasutaja eripära:

 

Sisselogimis nimi on 4 tähte ja ingame nimi on 3 tähte(3 tähelisi enam runes saada pole võimalik , ehk rare nimi)

Pank on tühi , kogusin kõigilt kasutajatelt raha enda kasutajale.Midagi on alles ka :)

 

 

okei.PNG

 

okei2.PNG

2) KASUTAJA LEVEL 65

 

Midagi kasutaja kohta eriti õelda pole , olen esimene omanik ja kõik enda tehtud , üks vend keeras defi p**si , algul oli mõeldud purena aga jamh.Tema kasutaja kohta infot ei tea ega midagi.

Annan ära odavalt RSGP vastu :) nuh kes tahab võib EURides ka.

 

jojo.PNG

 

 

jojo2.PNG

 

3) KASUTAJA LVL 80

 

Keskmine kasutaja , ajate str suureks saab veel asja ka.

Kasutaja minu käes olnud üle 2A kindlalt , tean esimesi paroole ja kasutaja kuskil 6 aastat vana.

Pank väärtus on ainult holiday asjad , on igasugu , RSGP väärtuses asju eriti pole.

 

taylor.PNG

 

taylor2.PNG

 

4) KASUTAJA LVL 9

 

DEF PURE + SKILLER.Olen esimene omanik , keegi teine pole kunagi pw'd teadnud.

Alustada soulwarsis on def purega raske , et kasutaja vajaks nüüd edasi arendamist.

 

 

kasutaja.png

 

kasutaja2.PNG

 

 

 

 

Praeguseks kõik siis , RSGP või EUR kui mingi kasutaja pakub huvi , palju ei küsi nende eest !!!

 

MSN: [email:2ixpjuuj]kristjan95@hotmail.com[/email:2ixpjuuj]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

nr 1 eest 6 eurot:D

mitmes omanik??


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.