Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Annan shareda rang 99 pray 99 kasutaja [Arma gwd jaoks]

Soovitatud postitused

VIP

Tere!

 

Kasutajal on pank pin peal ja pank pinni teie ei saa :)

Kuidas sahremine välja näeb?

Teie ostate ise kasutajale vajalikud asjad. (annate enda kasutajaga (võin aidata üle kanda))

Nt rune cbow, glory ammy, d boots, barrows gloves on minu poolt, aga ise peate diamonds/ruby boltid, armori ja etc muretsema.

Ja mõeldud on siis neile, kes tahavad armas käia.

Kõik lootid mis saate võite enda kasutajale kanda. :)

 

Sharen, kuna mul ei ole aega mängida ja memberi aeg jookseb niisama seal.

Kasutaja statsid:

cb 117/126

ranger 99

def 89

prayer 99

hp 97

 

 

Kui kellegile pakub huvi siis msn: [email:2jfe0bte]rsvahendaja@hotmail.com[/email:2jfe0bte]

 

 

Kui olete arma tripil ära käinud, siis õelge mulle msnis. Ma login ise sisse ja vahetan suppliereid.

(sara brews/restore/pouches etc)

Hea oleks, kui te kasutajale ise mingi 100 sara brew ja 50 restore peale paneksite, et ei peaks peale igat tripi uuesti tradema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma ei soovi midagi juurde.

Lihtsalt pakun võimalust inimestel käia arma tripil :P

range ja hp xp tuleb nagunii kaasa sellega :D

Aga kuna kasutaja on member ja mul ei ole tõesti aega mängida, siis pole mõtet ju kasutajal niisama seista.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
aga kas stakeda ei saa sellega vä

 

saab ikka :D

att 89 str 91 def 89 hp 97 on melee statsid vms :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kahjuks pean hoiatama, et mitte osta sellelt kasutajalt.

Kõik tehingud on ta ise omale teinud varikasutajate alt, IP-d klapivad, tuntud ka kui petisena, nime all "Vahvlikuld"

Omab kokku mitut kasutajat: cefax, chubish, ciffer, cursedswitch, edukasvahvel, ellu486, enable, grosscore, hiina97, kuningas1992, kuningas1999, lambake44, lollard1, lubjakivi33, lordeno, oneros, range art, sefor, senatic, sentic, zeberal111, vahvlikuld.

Kõikide kasutajatega on logitud sisse IP alt nagu: 84.50.47.175

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kahjuks pean hoiatama, et mitte osta sellelt kasutajalt.

Kõik tehingud on ta ise omale teinud varikasutajate alt, IP-d klapivad, tuntud ka kui petisena, nime all "Vahvlikuld"

Omab kokku mitut kasutajat: cefax, chubish, ciffer, cursedswitch, edukasvahvel, ellu486, enable, grosscore, hiina97, kuningas1992, kuningas1999, lambake44, lollard1, lubjakivi33, lordeno, oneros, range art, sefor, senatic, sentic, zeberal111, vahvlikuld.

Kõikide kasutajatega on logitud sisse IP alt nagu: 84.50.47.175

 

wtf?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.