Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline

P2P Loos

Soovitatud postitused

Külaline
Author of the topic Postitas

Selle kuu võitja on nahaalik. Palju õnne!!! Järgmine loosimine toimub 17. Jaanuar 2007.

Võitjaga võetakse ühendust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palju õnne võitjale minugi poolt!!!:)


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
Author of the topic Postitas
Eiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii minge ...... miks mitte mina :mad::mad::mad::mad::mad::mad:

:D pekki kyll j2lle mu unistused luhtusid:D aga noh admin ma ostan sinukaudu ka ennast siis adminks kuna loosiga ei vedanud:D

 

Adminiks ennast küll osta ei saa aga memberit müün ma küll :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
Author of the topic Postitas
Kanatuss sul polnud lootustki, lõpus valis admin.. või õieti mina.. kahe vahel, ning esimene oli keegi teine.. enivei, sind ei teeks ma juba su nime pärast..

 

Lõpus oli valik 2 inimese vahel, laheloom ja nahaalik. Palusin Azureuzil öelda number ühest kaheni ja valik osutus nahaaliku kasuks. Ja kanatuss, nimi ei riku meest, kui mees ei riku nime.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
Author of the topic Postitas

Mida arvaks rahvas sellest, kui korraldada veel P2P loosile lisaks ka tasuline P2P loos nagu oli rs.ekodul, SMS maksis 5 krooni vms. ja kõigi saatjate vahel loositi välja P2P.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nagu igakuu hoopis 2 p2pi? see oleks päris hea mõte(Y)


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lõpus oli valik 2 inimese vahel, laheloom ja nahaalik. Palusin Azureuzil öelda number ühest kaheni ja valik osutus nahaaliku kasuks. Ja kanatuss, nimi ei riku meest, kui mees ei riku nime.

 

dam kyll nii napilt :S

 

ty Azureuz:P:D


2zzru6u.gif

 

vahvel.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida arvaks rahvas sellest, kui korraldada veel P2P loosile lisaks ka tasuline P2P loos nagu oli rs.ekodul, SMS maksis 5 krooni vms. ja kõigi saatjate vahel loositi välja P2P.

 

M@ri jälle mängus :D. Ok poolt ikka. Kahju, et 5 kroonist 2 endale saad :D.


EI PÄÄSE MSN-I

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

krat nagu mul yhes postis oli...kellel ei vea õnnes sellel viab armastuses...paistab et mul viab mõlemas:d

njah piale eelmist p2p loosi ma hakkasin täiiega aktiiveks ja nagu nägid.. tasuski se end ära...piaks jh selle smsside loosi tegema... aga nii et igayks saab saata aind korra..mudu jh mõni saadab mingi 200 eegu eest messe ja ikke ei võida..se oleks elu pettumus ju


ostan rs2 mille 30ea:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.