Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vajan annetusi.

Soovitatud postitused

VIP

Rs24 on ju maas


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

18m?

Lmfao, inise rohkem l0l.

18m on tänapäeval sama palju kui 1m oli 5a tagasi.


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lõpetage juba selline kerjamine, saite üle siis saite.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
osta elu endale scammer .

Kui kellegil tarka pole öelda siis pole vaja vastata siin teemas.

Mis kuradi scammer, 40 postiga 0 tehinguga toigas tuleb paukuma, see on mingi mõtetu lame.Uuri ennem asja ka kthxbye!

Mis mina teha saan, et mingi vandid nussivad ajusi mulm korraliku tõestust neil ei ole!


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis kuradi scammer, 40 postiga 0 tehinguga toigas tuleb paukuma, see on mingi mõtetu lame.Uuri ennem asja ka kthxbye!

Mis mina teha saan, et mingi vandid nussivad ajusi mulm korraliku tõestust neil ei ole!

 

ega ma ei olegi siin foorumis mingi ,et tehinguid kerjata endale.

osta elu endale JB ! Mul elu ka mitte 24/7 vahvlis istuda ja postitada ja tehinguid kerjata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma vaatan, et sina oled meil siin JB ja kas ma olen tehinguid kerjanud - ei ole!

 

Sa hakka orjama koer, muudmoodi tehinguid sa ei saa ju


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma vaatan, et sina oled meil siin JB ja kas ma olen tehinguid kerjanud - ei ole!

 

Sa hakka orjama koer, muudmoodi tehinguid sa ei saa ju

 

Ma võin orjama hakkata ,aga vähemalt ei lase rsis teisi üle ,et leiva raha saaks .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Türa kas ma olen kedagi üle lasknud? - EI OLE! KURADI TUSS, LOE TEEMAD KA LÄBI (närviajavadsellisedmaunod)


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mod M sa oled ikka tõsine lont, kõigepealt lähed teise teemassse (scammi teemasse), tuled seal paugud minuga ja tekitad spämmi, mis ei ole vajalikud postitused. Siis hakkad siin raha kerjama ja nüüd räägid, et need mõtetud postitused tuleks ära jätta. Aga mis sa eile tegid? Sa eile ainult tegidki spämmi, et poste koguda? ja kes räägib siin, et ei istu 24/7 vahvlis ja postitab? Su kasutaja on tehtud Veebruar 2011, ehk 12 päeva tagasi ja sul on juba 51 postitust. Seega ausõna getalife netinärvar ja lõpeta see mölisemine alatasa.

Mis õigust on sinul ilma tõenditeta teist scammeriks sõimata? On sul õigust - Ei ole!

Enda mure, et ülesaate ja siia kerjama tulete. Kasuta siis järgminekord äkki bank pinni? Fakk, nagu meie oleks süüdi, selles, et sa üle said ja MEIEGA sa mölised tross.


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ega ma ei olegi siin foorumis mingi ,et tehinguid kerjata endale.

osta elu endale JB ! Mul elu ka mitte 24/7 vahvlis istuda ja postitada ja tehinguid kerjata.

 

Tal 403 posti 2 aastaga.

See on mingi 3-4 posti nädalas.

Ja tema on 24/7 vahvlis?

Ja pealegi "JB" ei ole enam mingi hull solvang, tundub ,et sul ei ole ikka elu ,pole õues käinud, kasutad neid sõnu mis internetist leiad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.