Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Meiser poisil on aeg minna kooli.

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Meiser, saad sa ise aru kui lolli juttu sa räägid?

Sa andsid oma sõna, maksta pool mulle tagasi, sest asi oli siiski kahepeale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mitu tuhat korda veel ütlen?

Ma pole talle võlgu, minuni ei ole ükski SENT jõudnud.

Ta maksis servers.ee-le, seega majandagu nendega.

Aga oma teise võla võiksid küll ära maksta, kui su vahvlis sõbrad räägivad suure suuga, et sa nii rikas jne.

Milles teema siis?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Meiser, sul on vist mingi trauma?

Loe esimest posti, uuesti ja uuesti. Seal on selgesõnaliselt näidatud, et sa oled andnud jah sõna maksta pool mulle tagasi, seda rohkem kui ühe korra.

Nüüd koguaeg lükkasid maksmist edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Teise võla?

No olengi, sest ma ei loobi raha suvalistesse kohtadesse nagu Myss.

xBox, rohkem ma ei ütle midagi. See on sul siiamaani maksmata


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Umm, kuidas võtta. Kui Mihkel, siis temaga korras.

Kui Sten, siis nikkus ta ise oma võimalused ära.

Mitte tema ei nikkunud vaid pigem Keit lasi sind üle ja teoreetiliselt oled endiselt võlgu ja kokkuleppe alusel pole sa oma raha ära maksnud ettenähtud kuupäevaks, seega oled sa süüdi ikkagi. Pole küll minuga seotud teema aga scammer oled ikkagi


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mitte tema ei nikkunud vaid pigem Keit lasi sind üle ja teoreetiliselt oled endiselt võlgu ja kokkuleppe alusel pole sa oma raha ära maksnud ettenähtud kuupäevaks, seega oled sa süüdi ikkagi. Pole küll minuga seotud teema aga scammer oled ikkagi

 

Umm, kuidas võtta. Kasutati küll Keiti andmedi, kuid nii Sten kui ka Keit ise tunnistasid, et see oli Sten.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Umm, kuidas võtta. Kasutati küll Keiti andmedi, kuid nii Sten kui ka Keit ise tunnistasid, et see oli Sten.

Aus olla siis mul tglt suht pohhui, minusilmis oled sa scammer


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelikult ei tohi nime avaldada, kui ise mingit sitta endale ei taha kaela saada.

Aga noh, Myss, loodan, et saad raha tagasi :D

Suht hea teema ikka, kuigi ma pole siiski aru saanud, miks Meiser, sa Tartusse kolisid?

 

E: Tegelikult pole tegemist siiski scammiga, kuid sellegipoolest käitus poiss väga ülbena ja üldjuhul kaasneb sellele omakohus.

Niiet Meiserpoisikene, võta ülbust vähemaks, maksa ära ja looda, et sulle omakohut peale selle ka veel ei tehta.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Isiklikud põhjused olid kolimisel.

Ja nagu ma ütlesin, kui ta oma raha tahab, siis ärgu vaadaku minu poole.

Sest allkirja pole?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
See pole meisri syy, sa ise Myss oled syydi lohh rsk.

Nahui sa saadad raha siis ette, tra oleks v6inud oodata vms...

Odav tont

Ajusi on sul? Võinud oodata? Loe esimene post uuesti läbi, ja veelkord uuesti.

 

Meiser, sa oled andnud sõna, siis täida seda. Nagu lightpower ütles, sul on 24H aega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen ma õigesti aru saanud, gayseri postid ajasid juhtme kokku, igastahes, Myss ja gayser tahtsid servut rentida, gayseril raha polnud ja Myss maksis ta eest, ning gayser lubas, et maksab raha ära 7 päeva jooksul, nüüd on sellest juba 2 kuud möödas ja raha pole ikka, ning gayser eitab, et ta on sinuga tehingut teinud vms?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Olen ma õigesti aru saanud, gayseri postid ajasid juhtme kokku, igastahes, Myss ja gayser tahtsid servut rentida, gayseril raha polnud ja Myss maksis ta eest, ning gayser lubas, et maksab raha ära 7 päeva jooksul, nüüd on sellest juba 2 kuud möödas ja raha pole ikka, ning gayser eitab, et ta on sinuga tehingut teinud vms?

Täpselt nii, ta maksaks muidu tagasi, aga ta pole allkirja andnud S:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.