Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Duel Arena Box Staking account(beginning)

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas
20-26 = 1 PILT :D

 

Kena diary ikka .

More Spämm !:D

 

Mul oli vahepeal siuke aeg lihtsalt kus ma mõtlesin, et müün kasutaja maha, loomulikult siis maj uuendaks seda, aga kuna maeile pm mõtlesin uuesti mängima hakata ss hakkan ka seda uuendama , ja teile kellel midagi mõgiseda siin on siis ärgu vaadaku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Väike update siis, 82-83 str 70-80 def:)

 

39058972.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

kunagi jah:D hetkel 90 85 90 90 cmb 101:) plaanis teha:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Boxing minu arust puhas lucky värk.

Aga tundub, et sul seda õnne on :)

Panga pilti sooviks.

 

7p

 

Nimeta siis need staked, mis ei vaja lucki? Ainus kus skill loeb on obs, kahjuks minu internet hetkel ei võimalda mul seal stakeda. Muidu seal võiks raha teha küll. Kuid ka seal peab õnne olema, kui ikka ei hiti siis ikka ei hiti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Nimeta siis need staked, mis ei vaja lucki? Ainus kus skill loeb on obs, kahjuks minu internet hetkel ei võimalda mul seal stakeda. Muidu seal võiks raha teha küll. Kuid ka seal peab õnne olema, kui ikka ei hiti siis ikka ei hiti.

 

ei tea, et statsid ültse ei loeks. Loevad ikka küll:d, kui mingi pure tuleb minuga boxima sama cmb mingi 99 str 99 atkiga ei tee mulle elusees ära:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

et sa teaks siis iga teine miki teeb praegu endale "box stakerit" , neid madalamaid on tohuijaa ja tean juba mitut 113 cb maxed stakereid. Selleks ajaks kui sa oma goalidega ühel pool oled, valitseb arenal staker vs staker olukord. Lihtsalt elu läheb raskemaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
et sa teaks siis iga teine miki teeb praegu endale "box stakerit" , neid madalamaid on tohuijaa ja tean juba mitut 113 cb maxed stakereid. Selleks ajaks kui sa oma goalidega ühel pool oled, valitseb arenal staker vs staker olukord. Lihtsalt elu läheb raskemaks.

 

mis vahet seal on kui stakereid palju, see naqnii luck.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
mis vahet seal on kui stakereid palju, see naqnii luck.

 

Pole ju :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
on ju kui kakled samade statside vastu.

 

Mis kakled siis samade statside vastu?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
boxerite ainuke viga imo low hp. 50:50 võib samade statsidega fight olla küll, kuid võitja on siiski see, kes õigel hetkel mõistab panuseid tõsta ja lõpetada.

 

Jeap, see ongi see, kui näiteks kaotad tüübile 1m, ja veel 1m , siis töstad stake nt 30M ja võidad.. nii olen ma oma 200M panga teinud:D

 

---------- Post added 26-02-11 at 20:03 ----------

 

14137497.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.