Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Powerbot scammerid ?

Soovitatud postitused

Oht scammi saada on neil kes on kasutanud Arbiteri botte (ArbiCooking, ArbiTanner...), RSboti tiimist lahkus kolm adminni, ning enne lahkumist nakatasid nad oma scriptid viirustega, justnimelt et RSBoti mainet maha tõmmata. Arbiter tegi aga oma clienti ja müüb oma scripte suurte summade eest. RSBot-i adminnid on suhteliselt kindlad, et Arbiter on ka powerboti.org DDoS rünnakute taga, mille tõttu sait ka hetkel maas on. Ise ei ole ma Arbiteri botte kasutanud, kuid ohtralt teisi. Miks te scammi saite on selle tõttu, et Arbiter oli trusted ADMIN, ning tema scriptid on RSBotiga koheselt kaasas, ning neil ei ole foorumis eriti teemasi, et keegi nende kohta kommenteerida saaks. See juhtus täpselt 1. veebruar, nii et ju oli Arbiteri tiimil midagi sellist juba enne plaanis. Arbiteril on ka enda koduleht, kus nad pakuvad trialeid, kuid ma ei soovita neid sealt RSBotiga kasutamiseks tõmmata, kuna nad on ikkagi konkureerivad firmad.

 

Loodan, et oli abiks. RSBoti ei saa sellepoolest süüdistada, et tema midagi varastanud on. RSBot on ainult platvorm mille peal suvaliste inimeste tehtud kood jookseb.

 

Edu asjade taastamisel;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See ei kehti Cracked arbi bottide kohta, kuna need ei connecti interneti mitte mingil viisil

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oht scammi saada on neil kes on kasutanud Arbiteri botte (ArbiCooking, ArbiTanner...), RSboti tiimist lahkus kolm adminni, ning enne lahkumist nakatasid nad oma scriptid viirustega, justnimelt et RSBoti mainet maha tõmmata. Arbiter tegi aga oma clienti ja müüb oma scripte suurte summade eest. RSBot-i adminnid on suhteliselt kindlad, et Arbiter on ka powerboti.org DDoS rünnakute taga, mille tõttu sait ka hetkel maas on. Ise ei ole ma Arbiteri botte kasutanud, kuid ohtralt teisi. Miks te scammi saite on selle tõttu, et Arbiter oli trusted ADMIN, ning tema scriptid on RSBotiga koheselt kaasas, ning neil ei ole foorumis eriti teemasi, et keegi nende kohta kommenteerida saaks. See juhtus täpselt 1. veebruar, nii et ju oli Arbiteri tiimil midagi sellist juba enne plaanis. Arbiteril on ka enda koduleht, kus nad pakuvad trialeid, kuid ma ei soovita neid sealt RSBotiga kasutamiseks tõmmata, kuna nad on ikkagi konkureerivad firmad.

 

Loodan, et oli abiks. RSBoti ei saa sellepoolest süüdistada, et tema midagi varastanud on. RSBot on ainult platvorm mille peal suvaliste inimeste tehtud kood jookseb.

 

Edu asjade taastamisel;)

 

Ma arvan, et su teooria osutub valeks. Ise uurisin nüüd veidi ja arvan, et Arbi on tegelikult ikkagi palju puhtam kui PB. PowerbBot on süüdistanud Arbit, et see on tõesti mingid viiruseid toppinud oma clientisse vms, aga samas pole mingit tõestust. Isegi Jacmob( kes minu arusaama järgi oli alguses PowerBotis ja hiljem tegeles KBotiga, võin ka eksida ) oli mingi väikse teadaande.

 

35354767.png

 

Ja nagu ma aru sain siis gold4rs vms ostis powerboti ära ja tõenäoliselt on siiski nemad selle scammi taga ning nüüd müüvad seda scammitud raha (mingi eriti kirve hinnaga ka veel).

Targetiks on neil siiski kõrgema cb/total leveliga kasutajad, niiet mingisugused random pured peaksid ohutsoonist väljas olema.

 

Aga jah mis ütleja ma ikka siin olen. Edu teile igatahes. Ma ise ei viitsi küll mingit pw muutma hakata vist.

 

 

Edit:

Leidsin ühe huvitava pildi.

ss20110202190005.png

 

Pole kindel kas pilt on fake või mitte. Kui keegi viitsib võib proovida highscorest järele vaadata.

Script on siis AutoBDKPro ja arbile see küll ei kuulu.

Lisaks on PowerBoti scriptid tehtud random tüüpide poolt, samal ajal kui Arbil on kindlad scripterid.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See oli ikka powerbot ( programm ), mis accide infot saatis. Ghost sai kuidagi powerboti SVN-ile ligi ja pani oma asjad sinna sisse. Ta oli ka vahepel tinychatis ja näitas oma loge ja asju. Kiiremad tegid nendest pilte ja said isegi paar acci xD

 

Aga jah, tal on kusagil 17k acci infod praegu. 500 neist läbi vaadatud ( tema jutu järgi lol ).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

yhe kasutaja leitsin mis töötas :D


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hetkel lasen PowerBotiga edukalt:

 

vccxvxd.png

 

Bottisin kümnekonna kasutajaga enne scammi-teemat PowerBotiga erinevate scriptidega ja siiani pole ükski võõras ip mu accounte külastanud. PowerBoti osades scriptides oli käsurida:

 

-account.getName()
-account.***********()
-account.getPin()

 

Ja seepärast saidki osad inimesed scammi.

Paar tundi pärast free trade tagasitulekut müüsin oma millid bottidelt maha ja olen sellest jamast pääsenud.

 

Lugege seda teemat siin. Saate aimu, mis toimus:

 

http://sythe.org/showthread.php?t=1000361

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii palju kui teemades lugend on sellest aind positiivseid vastuseid tulnud ! (epicbotist jutt )

Kõik võibolla arvavad, et see ei tööta, aga kõik toimib 24h võib järjest töötada, power botil see viga, et kui tahad 2 kasutajat panna viskab kunagi selle välja sul ! :)

Ise kasutan powerboti pole muret kurtnud, aga mõned membudele , näiteks cooking on vaja mingit ID sõber ütles kes on membu sai tööle selle !

 

 

Soovitan , kui olete varem kuskilt pasadelt lehtedelt tõmmand siis ma ei tea , :D

 

 

HEA BOTIMIST !


SEX .

 

image.php?type=sigpic&userid=23841&dateline=1297459692

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei ole ma kasutan enda mainil ja skilleril.... main enam hetkel ei ole p2p aga skiller on... powerbot ei ole scammer leht ja bot on hetkel maas see pärast... et kui runescape teeb suurema uptade nagu mingi quest, event... siis powerbot lisab bottile selle faili.... igatahes garanteerin et powerbot ei ole scamm... ja powerbot.org on selle pärast, et avastati rsbot.org lehet... aga siis nad muutsid powerbot.org

 

---------- Post added 10-02-11 at 11:51 ----------

 

ei ole ma kasutan enda mainil ja skilleril.... main enam hetkel ei ole p2p aga skiller on... powerbot ei ole scammer leht ja bot on hetkel maas see pärast... et kui runescape teeb suurema uptade nagu mingi quest, event... siis powerbot lisab bottile selle faili.... igatahes garanteerin et powerbot ei ole scamm... ja powerbot.org on selle pärast, et avastati rsbot.org lehet... aga siis nad muutsid powerbot.org

 

aaa ja muidugi.... ärge hakkake ise scripte juurde lisama neis võivad keylogerid olla .... nii et soz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.