Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

myya combat lvl 81 pray 1 ranged staker.

Soovitatud postitused

stats:on 89 ranged ja def 74 hp 80 . mage 79 kohe kohe 80. att 70 str 60 . bank pin off , rec off. hetkel pani image pange ja ei saa pilte panna kui vaja siis hiljem lisan ka pildid . öelge siin hinnad alustaks kuskil 3m pakkumine miinimum. olen acci ainuke omanik ja hetkel on acc mingi 10 päeva vist veel member ka.pank tühi

 

pildid ka siis ...statsyi4.jpg

loginty9.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

mis siin väga valesti on??? see et ma ei avalda oma msn ega kasutaja nime ei tähenda et siin midagi hullu on... siis et ma ei viitsi teha oma 50 qpst pilti ? ja et ma ei tea hinda mis raha eest ma selle maha müün ei tähenda et ma neid reegelid ei teaks...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kohustuslik täita nüüd!

Runescape nimi:

Levelite pilt:

Questide pilt:

Panga pilt:

No bank pin pilt/no recovers pilt:

Mingi lisa info kasutaja kohta:

Hind päris rahas:

Hind rune rahas:

Hind rate solides:

Kontakt (tel number/email/msn):

 

 

KOHUSTUSLIK!


oxford3copywp2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Veel hullem.

Kui sa müüd kasutajat peab olema ees MÜÜN: või M:

Kui ostad siis OSTAN: O:

Kui vahetad V: VAHETAN:

Ei saanud ikka aru?

ja Oxford see värk pole kohustuslik. See on soovitav:)

Ja ull õun ära hakka vaidlema ,et ei pea M: jne ees olema. Ma tean hästi seda et peab.

Sest sellest oxford on räägitud ,et ei pea täitma minu meelest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ok vahet pole pange see teema kinni ma ei viitsi vaadata kuidas mingid 13 aastased idioodid mulle msn spammima tulevad et palju sa tahad jne... ma annan andmed siis kui ma saan kindala offeri... ja ma ei viitsi oma tühjast pangast pilti ka teha ja quest pilt on täiesti mõtetu sry aga nii see on tänan mõtetu hoijatuse eest...ja mis vahet seal on kas seal mingi m: või myya ... kui sa ei tee saa aru et ma myyn nii aru siis kuidas sa peaksid lihtsalt m aru saama ... ühesõnaga mõtetu mingid wannabe mode üritad olla iga asja järgib naguma ei tea mis asja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.