Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

PayPal.

Küsimus

8 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Olen Alaealine ja sooviks teada kuidas seda täpselt teha saab, kuulnud olen et igast Krediit kaarte jne vaja. Sooviks lihtsalt tellida mõndasi asju. Huvitab täpselt mis seal vaja läheb.

 

Oleneb kust kohast tellida soovid, üldjuhul pole vaja krediitkaardiga ära verifida, et asju tellida.

Kõige lihtsam variant, teed omale õige aadressi ja nimega PayPal konto, ostad kellegilt USD/EUR peale ja tellid ära kauba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Oleneb kust kohast tellida soovid, üldjuhul pole vaja krediitkaardiga ära verifida, et asju tellida.

Kõige lihtsam variant, teed omale õige aadressi ja nimega PayPal konto, ostad kellegilt USD/EUR peale ja tellid ära kauba.

Mkm. Aga näitaks tahaks annetada mingisse serverisse, ütleme et neil on näiteks [email:3js3t599]servername@blabla.org[/email:3js3t599] PayPali account, aga kui ma laseks oma sugulasel (Näiteks 15USD$) mulle raha saata minu kasutaja peale, siis kas ma saaksin talle selle raha saata (Serverile) ilma krediit kaartida.

2dj9qoo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Mkm. Aga näitaks tahaks annetada mingisse serverisse, ütleme et neil on näiteks [email:66d15cbf]servername@blabla.org[/email:66d15cbf] PayPali account, aga kui ma laseks oma sugulasel (Näiteks 15USD$) mulle raha saata minu kasutaja peale, siis kas ma saaksin talle selle raha saata (Serverile) ilma krediit kaartida.

 

Jah saad.

Sellega kaasneb kasutaja limiiti minemise oht ka aga kui need on seal antud juhus esimesed tehingud siis muretseda pole vaja.

Limiit - 180 päeva on raha lukus, on ka olukordi kus seda kätte enam ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Olen Alaealine ja sooviks teada kuidas seda täpselt teha saab, kuulnud olen et igast Krediit kaarte jne vaja. Sooviks lihtsalt tellida mõndasi asju. Huvitab täpselt mis seal vaja läheb.

 

Mingeid krediit kaarte pole vaja . Olen ise ka alaealine ja paypal olemas. Lihtsalt selle koha jätad vahele kus ta krediit kaardi värki küsib.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Paypali konto saab teha ka ilma krediitkaarti kasutamata. Aga siis oled sa "unverified" ja võid kergesti "limited" staatuse saada, kui mingeid hämaraid tehinguid teed. Limiteeritud staatuses olles on su raha "külmutatud", ehk sa ei saa uusi makseid ennem teha, kui saadad neile vastavaid tõendeid, kes sa oled ja kust sa tuled. Kui tahad Steamile mänge osta, kasuta lihtsalt oma vanemate krediitkaarti või mida iganes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.