Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

gReaT JailBreak 24/7 - Server!

Soovitatud postitused

Informatsioon

Nimi: gReaT JailBreak 24/7 |GREAT.RPS.EE|

Mängukohti: -

IP Aadress: -

Hosting: -

Veebileht: http://great.rps.ee

Omanik: BricoPack^ “Impš”

Staatus: -

 

Kontakti saate minuga lisades mind MSN -i või saates emaili: [email:1zvyae3n]great@rps.ee[/email:1zvyae3n].

 

Serveril on ka peal terroristide jaoks pood. Poest saab osta asju puntkide eest. Punkte saab

tappes counter-terroristi, VIP -id saavad neid rohkem, kui tavamängijad. Kui teed retry või tuleb

kaardivahetus, kaovad punktid ära. Noapood avaneb tavamängijatel automaatselt uue roundi

alguses, VIP -id saavad avada noapoodi kirjutades /noapood. Tavalisse poodi saab siseneda

käsklusega /pood ning sealt saab osta vaid ühe toote roundis.

 

Lisaks sellele on hea plugin selle jaoks, et kontrollida kui kõrgel on kellegi spray, et ikka spray võistlus

oleks aus ja korrektne. Selle jaoks tuleb vaadata sprayd ja kirjutada kas /sprayheight või /sh.

 

Serveris on ka 2 anticheat pluginat ning samuti kui reklaamid teist serverit, saad automaatselt bani 15 minutiks.

 

[spoiler=Serveri elulugu]Server sai alguse Outkastist tellitud serveris, mis oli alguses üldse Public. Kuna publicuna

tundus server nii tavaline ja igav, otsustasin lasta peale JailBreaki. Server kogus palju-palju

kuulsust Outkasti serveris. Siis rentisin serveri Torqserversist, panin mõneks päevaks Outkasti

serveri suunama Torqserverisi serverisse. Kõik oli tip-top, juba esimestel minutitel, mil oli server

uues hostis mängitav, oli server täis. Kõik oli ka edaspidi ok, kuni ühel päeval sain teada,

et Torqservers kolib üle kuskile ma ei tea kuhu ja sellega kaasneb ka kõikide serverite IP

vahetus. Kiiremas korras otsustasin, et säilitada vanu mängijaid ja et serverit ei peaks alustama

taas nullpunktist, et kolin üle RPS hosti. Mõeldud-tehtud, tegin RPS hosti serveri valmis, ning

nagu ennegi Outkasti serveriga panin Torqserversi serveri suunama RPS -i serverisse. Server oli kaua

kaua RPS hostis, kuid siis hakkas server tasapisi välja surema. Otsustasin suveks serveri sulgeda

ja server tuleb tagasi arvaravasti sügisel.

 


-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuidas saab serveril endal msn olla? Aga see pole üldse oluline. Mind häirib see et amxbansi disaini alla oled kirjutanud et see pmt nagu sinu tehtud kuigi tegelikult oli seal enne teine tekst ja autor olen mina ..


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuna tegu on impsi serveriga siis on see kindlasti hea, kindlasti mitte ülekoormatud.

Edu sulle serveriga Brico :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kuidas saab serveril endal msn olla? Aga see pole üldse oluline. Mind häirib see et amxbansi disaini alla oled kirjutanud et see pmt nagu sinu tehtud kuigi tegelikult oli seal enne teine tekst ja autor olen mina ..

 

Noo pmst. ma pole kirjutanud et "Design by gReaT JailBreak 24/7" vms. ja ma ei mõelnud ka selle all et kui kirjutan nüüd sellise teksti (praegu gReaT JailBreak 24/7 © 2010-2011.) siis teised peavad mind selle ilusa disaini autoriks.

 

No anyway editisin seda footerit ja nüüd näeb välja selline:

test.PNG

 

Serveri MSN, hmm. No pmst mind häirib, kui kõik on koos ühes MSN -is. Sellepärast tegingi endale uue MSN -i ja serverile eraldi, kus arutan serveri asju.

 

Kuna tegu on impsi serveriga siis on see kindlasti hea, kindlasti mitte ülekoormatud.

Edu sulle serveriga Brico :)

 

Hah tänud. :)


-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arvan, et kartz mõtles selle msni asjas, et Serveril endal on msn :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tänud :D. Server on küll hea, väga kaua püsinud ka mitte nagu mõni 31-päeva-ema-isa-käest-saadud-raha-eest-renditud server :P.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole mitte kunagi ennem jb mänginud, täna proovisin, jumala funn ikka :D


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
haige lagg ju :S:S

 

mul oli ping 30-35. Lagi ei tundnud..


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

täna oli 15 inimest sees siis tundsin ka lagi.

Elion digitv :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.