Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

gReaT JailBreak 24/7 - Server!

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Tänud kes aitasid.

 

[spoiler=Serveri elulugu]Server sai alguse Outkastist tellitud serveris, mis oli alguses üldse Public. Kuna publicuna

tundus server nii tavaline ja igav, otsustasin lasta peale JailBreaki. Server kogus palju-palju

kuulsust Outkasti serveris. Siis rentisin serveri Torqserversist, panin mõneks päevaks Outkasti

serveri suunama Torqserverisi serverisse. Kõik oli tip-top, juba esimestel minutitel, mil oli server

uues hostis mängitav, oli server täis. Kõik oli ka edaspidi ok, kuni ühel päeval sain teada,

et Torqservers kolib üle kuskile ma ei tea kuhu ja sellega kaasneb ka kõikide serverite IP

vahetus. Kiiremas korras otsustasin, et säilitada vanu mängijaid ja et serverit ei peaks alustama

taas nullpunktist, et kolin üle RPS hosti. Mõeldud-tehtud, tegin RPS hosti serveri valmis, ning

nagu ennegi Outkasti serveriga panin Torqserversi serveri suunama RPS -i serverisse. Nüüd

ongi jäänud hostiks RPS ja loodan et nii jääb ka edaspidiselt. Server on juunikuu seisuga olnud

üleval ligikaudu poolteist aastat - tegu on peaaegu kõige rohkem tegutsenud ja üleval pidanud

serveriga Eestis.

 


-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ilus ülevaade:)

 

Edu.


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Vaatasin atm järgi, Outkasti serveri rentisin 07.01.2010, IP oli 212.7.7.78:44444 siis.

Alguses oli pubi ja hiljem tegin jailiks, selgus et isegi varem, kui 27.01. Jailiks tegin siis

25.01 vist või veel varemgi :D. Torqist rentisin serveri ära 27.01 ning outkasti serveri müüsin edasi

05.02 (Kartzile vist), seni oli outkasti server pantud suunama torqi omasse. :D


-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis mina selle serveri kohta ütlen.

 

Parim jailbreak eestis.

Palju edu sulle !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas tuleb veel mingi teise modiga servereid? Või jääd jailbreagi peale ainult?


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

maj saa lugeda seda elulugu l6puni see l2hheb teise posti alla pool peitu vms, :S:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
maj saa lugeda seda elulugu l6puni see l2hheb teise posti alla pool peitu vms, :S:S

 

Nüüd näed?

 

Server sai alguse Outkastist tellitud serveris, mis oli alguses üldse Public. Kuna publicuna

tundus server nii tavaline ja igav, otsustasin lasta peale JailBreaki. Server kogus palju-palju

kuulsust Outkasti serveris. Siis rentisin serveri Torqserversist, panin mõneks päevaks Outkasti

serveri suunama Torqserverisi serverisse. Kõik oli tip-top, juba esimestel minutitel, mil oli server

uues hostis mängitav, oli server täis. Kõik oli ka edaspidi ok, kuni ühel päeval sain teada,

et Torqservers kolib üle kuskile ma ei tea kuhu ja sellega kaasneb ka kõikide serverite IP

vahetus. Kiiremas korras otsustasin, et säilitada vanu mängijaid ja et serverit ei peaks alustama

taas nullpunktist, et kolin üle RPS hosti. Mõeldud-tehtud, tegin RPS hosti serveri valmis, ning

nagu ennegi Outkasti serveriga panin Torqserversi serveri suunama RPS -i serverisse. Nüüd

ongi jäänud hostiks RPS ja loodan et nii jääb ka edaspidiselt. Server on juunikuu seisuga olnud

üleval ligikaudu poolteist aastat - tegu on peaaegu kõige rohkem tegutsenud ja üleval pidanud

serveriga Eestis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis sa minuga õiendad :D

tegijad.

 

Ega ma polegi sulle midagi öelnud , lihtsalt räägin et on palju kauem püsivaid servereid ,kui see . Ei ole kindel kas see server isegi TOP10 püsivatesse serveritesse kuuluks kui siuke asi oleks Eestis olemas .:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No , minu server on veel kauem olnud kui sinu ja garrey server. ( Evil-Night )

Tegelikult on see 3-4 aastat vana, aga vahepeal on pausid olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No , minu server on veel kauem olnud kui sinu ja garrey server. ( Evil-Night )

Tegelikult on see 3-4 aastat vana, aga vahepeal on pausid olnud.

 

Nu ma räägin üleval olemisest , mitte mingid 2 aastased pausid ja arvutad kokku 4 aastat on koos .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Bump , ja mängima , palun .

 

Nagu steami kirjutasin siis jagan tasuta admineid ja adminaajapikendust , normaalsetele kes oleks aktiivne jms . PM siin or mu foorumis .:P

 

---------- Post added 09-06-11 at 12:33 ----------

 

uuendasin teenuste lehte websitel http://great.rps.ee/kodukas/?page_id=2, täpsemalt Muu


-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teenuste leht ja terve kodukas on väga ilus:)

 

Eesti parim Jailbreak minuarvates.


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Teenuste leht ja terve kodukas on väga ilus:)

 

Eesti parim Jailbreak minuarvates.

 

Thank you so much!

 

---------- Post added 09-06-11 at 22:39 ----------

 

Unustasin mainida eelnevalt, et startmapiks on some1s_jailbreak.


-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

uuenda koduleheküljel olev AMXBANS see viib vanale amxbansile.

 

Pelama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vanasti oli serveris stabiilselt +15 nüüd väga kesiseks jäänud see arv.


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Jah, kahjuks küll. Jääme lootma, et Imre mõtleb mingi kavala triki välja kuidas rahvast juurde saada. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.